Знову Я• 08 октября 2024
Помогите!!! Боль в пояснице при касании справа
Это не саркома кости??? Вот слегка даже касаюсь и больно
Общий анализ крови в норме но он не покажет рак
Знову Я
• 08 октября 2024
Ответ дляМалявка ще та
Чому саме саркома? Дивно...
Дуже боюсь цієї болячки ,бачила в інсті дівчину, молода, гарна, в неі в кістках метастази від саркомт, аж випирає зі шкіри. Тепер страх жахливий, оглядаю тіло кожен день в паніці
Малявка ще та• 08 октября 2024
Ответ дляЗнову Я
Я так і подумала, що це ваша фобія. Ні, у вас не саркома. Нирки або остеохондроз вульгаріс.
Знову Я
• 08 октября 2024
Ответ дляМалявка ще та
В мене фіброміалгія, пʼю зараз дулоксетин
Але почав поперек боліти ззаду внизу,навіть від легенького торкання
Малявка ще та• 08 октября 2024
Ответ дляЗнову Я
Зробіть МРТ спини, що ж тут гадати. Фіброміалгія ж теж від чогось, це ж не інфекційне захворювання.
Знову Я
• 08 октября 2024
Ответ дляМалявка ще та
Робила мрт всього хребта 2 роки тому… Думаєте за цей час могло щось страшне вирости?
Дідова баба• 08 октября 2024
Ответ дляЗнову Я
Защемление, остеохондроз,грыжа.Все,что угодно
Малявка ще та• 08 октября 2024
Ответ дляЗнову Я
Могло і вирости, але виростає щось набагато! рідше, ніж утворюється протрузії, грижі, просідання хребців. Тисячі людей з цим живуть, підлікуєтесь - і все буде добре.