Любви вам!• 08 октября 2024
Чи може це бути помітно?
Ну так вже сталось, що я запала на однокурсника. Він лише у вересні до нас перевівся з іншого вузу. Зі мною відразу познайомився, часто сідає біля мене, любить зі мною поспілкуватись. В мене є хлопець, з якими ми давно разом і я з цим однокурсником відповідно нічого не хочу. Навпаки мене нервує моя симпатія до нього. Сьогодні вийшла з пари і тут подружка каже: що це в тебе такі рум´яні щоки, що знов Женька до тебе сів. А мені просто жарко було на парі. Про симпатію до цього хлопця я взагалі нікому не казала. Це може бути видно?
Любви вам!
• 08 октября 2024
Ответ дляБез QR коду
Купероз.
Та який там. Якщо я смущаюсь, мені соромно або жарко, то щічки червоніють
Без QR коду• 08 октября 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Сосуды, блин: эмоциональное возбуждение расширяет, как и температура воздуха.
Любви вам!
• 08 октября 2024
Ответ дляБез QR коду
Я дуже чутлива. Мене непокоїть, що вона саме про цього хлопця згадали, не хочу, щоб хтось дізнався про мою симпатію
Без QR коду• 08 октября 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Не говорите и никто не узнает. Все эти сантименты про щёчки списывайте на сосуды.
Любви вам!
• 08 октября 2024
Ответ дляБез QR коду
Я не кажу нікому))
Мавка• 08 октября 2024
Ну либо перегорите, либо пострадаете и перегорите. Ну есть ещё третий вариант: с общение перерастет во что-то большее. Эх, студенческие годы
Сейчас бы скучать на парах и тусить после учебы а не вот это вот все