Мошей ницца• 09 октября 2024

Чому люди так слідкують за модою і одягаються однаково?

Наприклад, в моді вишнева сумка. І зараз сумку цього кольору можуть купити собі всі, хтось дешеву, хтось дорогу. Але вишневу. І виходять з сумкою цього кольору. Це вже смішно, коли купа жінок/дівчат йдуть з сумкою цього кольору. Ну як це може бути гарно, коли всі однакові...
Апрель Ивановна• 09 октября 2024
Ясно понятно, очередная тема про совок. Но как изобретательно автор сделала вступление ))
К сожалению те, кто реально совок застал, типа моей мамы, а ей 70, сидят здесь в небольшом количестве, если вообще сидят. Они могли бы написать, как на самом деле было.
Все, кто 80-го и позже года рождения в принципе рассуждать о совке не могут. Они застали развал и незалежни 90-е.
Повторять выдуманные стереотипы блогеров , даже не живших в то время - тупо.
База_птеродактилей• 09 октября 2024
Ответ дляМошей ницца
Мене це не буде дратувати і не дратує)
В мене також є вишнева сумка. І мені дуже подобається цей колір, але коли його носять стільки людей і з таким лицем ніби несуть діаманти в сумці, то це смішно
Свою сумку я продовжу носити, коли знову прийде в моду інший колір і всі з´являться з сумкою нового кольору.
😆 Тобто Ви собі придбали модну вишневу сумку і думали що ось він - модний успіх. І мабуть щиро здивувалися і навіть образилися що хтось захотів того ж?😭
Тиха розкіш
Prervana• 09 октября 2024
Хм, люди хотят быть одобренными обществом. А для этого надо соответствовать его веяниям, в частности пункту ’мода’ и ’статус’. Если общество ставит лайк, то и человек приободряется, мол, вот я молодец какой, меня похвалили. Я хороший, меня можно любить (с)
Фоточки нема• 09 октября 2024
Ответ дляМорковна
Всё верно, только всё проще, скопировал с какого нибудь блохера в инстаграм. Оттуда всё: одежда, обувь, лица, позы для фото, интерьеры, даже парфюмы. Готовая капсула жизни, не всем к лицу, но всем хочется иметь, потому что подаётся так, что если у тебя это всё есть, то ты красивый, успешный, модный, это подсознательно, подражание. Стиль действительно требует более глубоко подхода, а тренд содрать с интернета быстро и доступно
А кому і нащо воно треба? Більшості людей достатньо просто бути одягненим, ще якійсь частині треба подобатись соті у дзеркалі. Мені далекі стилі, тренди, мода. Як і купі народу. Що ж тепер нам не жити чи голими ходити?
Фоточки нема• 09 октября 2024
Ответ дляМорковна
Ещё свободу и комфорт зашивают в образы, независимость сейчас в тренде 😀 Помните серые пижамные штаны на улице на всех, вот это оттуда. ’Ну а шо мне удобно и плевать ....ну и тд’
Но удобное же может быть и стильным и красивым? Может. Но проще же серые, не потому что плевать и удобные, а потому что продаётся везде, носят все, навязывают отовсюду, так проще, да и думать анализировать навязаное к сожалению мало у кого получается, а выбрать по Юнгу это вообще сверхзадача 😀
А лбли, якісуим не живуть, вас чим не влаштовують? Я так беруть - що є. Мені просто всерівно. І мода, Юнг і все ото більшості не актуально.
Фоточки нема• 09 октября 2024
Ответ дляКапуста Маша
У меня зеленая сумка.Не все.
Но тупо ходить в скини, когда в моде клеш...
Мене 160 см і зайвих 7 кг. Який кльош??? Мода це чудово, але ж має бути здоровий глузд
ПлюшкамиБалуюсь• 09 октября 2024
Ответ дляМошей ницца
Ні. Колись люди одягалися по-різному. Не всі відразу носили те, що модне.
Це останнім часом якийсь дурдом. Всі начіпили тренчі, про які вже меми створені, жилетки, атласні спідниці...
Не бачу, щоб масово носили тренчі, атласні спідниці та вишневі сумки.
Зате бачу якесь засилля спортивних костюмів, типу ’прогулочних’)), восени зверху додалися дуті жилети. От це справді ’інкубатор’.
Апрель Ивановна• 09 октября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Бо ви це бачите на вулиці. Тренчі і атлас здебільшого їздять на машині в офіс.
А гуляти зручно в спортивному, так.
ПотеряласЯ Я...• 09 октября 2024
Ответ дляМошей ницца
Коли це люди вдягалися по різному? Навпаки зараз можна вдягнути, що завгодно. А якщо в когось стадний рефлекс розвинутий, то це його проблеми
Мольфарочка• 09 октября 2024
Ответ дляКаяспер
Її це не дратує, а дивує!!!)
Що за великою кількістю речей, люди обирають і свідомо купують однакові речі-беж.пальто і бордову сумку
Хоча можна купити ж ті самі речі, але іншого кольору
А ви також, як і автор, помітили, що багато хто носить вишневу сумку?
Пукимончиг• 09 октября 2024
Ответ длякотопёс
Меня больше раздражает, кроме наколок и волос синего/зеленого цвета у женщин, эта мода на широченную одежду. У меня дочка, размер у нее XS, в магазине смотрит вещи XXL. Когда меряет я ей говорю что это ужасно смотрится, а она мне в ответ - мама, сейчас так модно, по другому меня в школе загнобят, брюки ремнем затяну
Ахах, у меня синие волосы, есть тату и я ношу всю одежду оверсайз))
Просто прикольно, что вы все это перечислили))
Каяспер• 09 октября 2024
Ответ дляМольфарочка
Спостерігала джинсову максі юбку влітку та беж довге пальто зараз
Медсестричка• 09 октября 2024
бо більшість населення - дуже недалекі і несміливі люди. їм сказали, як треба - вони зробили. Самі не придумають. Причому сказали не на тижнях моди в Нью-Йорку чи парижі, а в українській інсті.
Як в аеропорті Мілана, Дортмунда чи Мадрида бачите дівчат у світлих плюшевих костюмах (шутрових жилетках-гусінях, з міні-кросбоді-сумочками і так далі) - стопроцентово наші. Інкубаторські з інсти.
Бавовнятко• 09 октября 2024
Стадний рефлекс
Гл. Амурная• 09 октября 2024
Не все следуют моде
Гл. Амурная• 09 октября 2024
Ответ дляКапуста Маша
У меня зеленая сумка.Не все.
А если женщине не идет клеш? Или просто не нравится?
ПлюшкамиБалуюсь• 09 октября 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
А гуляти зручно в спортивному, так.
І в офісах не бачу, щоб поголівно були в тренчах і атласі. Може то Ви судячи з інстаграма такі висновки зробили?
Гуляти можна і в іншому одязі, окрім спортивних костюмів на всі випадки життя)
автор Мошей ницца • 09 октября 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Тиха розкіш
Сумку я придбала давніше, ще до моди на цей колір.
Хотіла іншого кольору, але залишилася тільки вишнева, тому довелося її купити, бо так мені сподобався її лаконічний дизайн. А потім я полюбила і колір.
Бо я собі вже тоді і вишневий одяг купила, щоб з сумкою носити...
Але я люблю ефективність, індивідуальність, а не як всі, тому носити зараз її не буду. Хіба приємно , коли ти йдеш з вишневою сумкою і тобі на зустріч купа дівчат з вишневою сумкою. Ну це смішно, невже ніхто немає власного смаку... Не хочу, щоб всі думали, що я її ношу, бо хочу бути модною і зациклена на моді. І мною легко маніпулювати, що скажуть носити, то буду. Саме так я думаю і про дівчат з вишневою сумкою зараз.
автор Мошей ницца • 09 октября 2024
Ответ дляСмайликівна
Тихая роскошь это не то,что вы описали . Вас что- то муляет, но описать вы не в состоянии. Не разбираеиесь, не соображаеие и еще тп и тд. Вот вам какое дело до того, кто что носит? Почему такое осуждение и пренебрежение? Если вы не любите сумки цвета марсала, это еще не значит, что вы стильная и офигенная, а вокруг мыши, пардон, крисы.
Уверена, ваша тихая роскошь не на базе Шанель. А с какой- то террановой и зарой это скорее скромная серость, чем тихая роскошь
Зневагу проявляєте якраз ви! А також прошу знайти і перечитати моє ставлення до вишневого кольору.
Мюллерная• 09 октября 2024
Не бачила за останній час жодної сумки такого кольору)
Фрекен бок• 09 октября 2024
Ответ дляМошей ницца
Цікаво! І справді, на багатьох сайтах одягу викладені речі з леопардовим принтом, вишневого кольору...
Леопардовий принт був і буде, мода циклічна. Що відшивають, те і купляють. Ото дивина.
Доречі, сумки люблю чорні, леопард маю в гардеробі і мала років 20 тому)