Natali198214• 09 октября 2024

Порадьте інфекціоніста у Києві з приводи хвороби Лайма!

Moon shine• 09 октября 2024
Віталій Янченко .Єдиний,хто взагалі лікує лайм більш-менш ефективно в Україні. Довгими схемами і з аналізами на Ко-інфекції

автор Natali198214 • 09 октября 2024
Ответ дляMoon shine
Дякую. А до нього треба мати направлення чи можна так?
Moon shine• 09 октября 2024
Ответ дляNatali198214
ніякого направлення. консультація 1500 тис.
Моpгана• 09 октября 2024
В більшості випадків будь-який інфекціоніст легко справиться з цією хворобою, безплатно за направленням сімейного терапевта. Навіть сімейний лікар вилікує
МаМарго• 09 октября 2024
Не в Києві, здається зараз .є онлайн консультації. Толковий лікар
https://www.instagram.com/sherbynaevgeniy?igsh=
Moon shine• 09 октября 2024
Ответ дляМоpгана
аякже. легкотня))) тільки чомусь в групі лайм Україна(ФБ) тисячі людей,які не можуть роками вилікуватись.перейшло в хронь і т.д. Тисячі.Діляться якимись рецептами,бо лікарі безсилі. Хто не зіткнувся.то буде писати ось таку муть. Там треба схема з 3-4 аб. і правильна.Бо вже давно є нові протоколи,про які мало хто з поліклінічних знає.
Автор, Янченко влітку був в Німеччині на конференції по лайму. Всі світові інфекціоністи з*їжджалися. Він про це писав на сторінці.
Якби все так було легко,то в Польщі б не заснували би Лайм клініку ІЛАДЗ. Там черга на консультацію на рік вперед розписана,наприклад до лікаря Велькошанського. А так,да, все легкотня..нема що лікувати..
Moon shine• 09 октября 2024
Автор, Янченко влітку був в Німеччині на конференції по лайму. Всі світові інфекціоністи з*їжджалися. Він про це писав на сторінці. Робив фото. Багато чого дізнався і наші лікарі на 500% неправильно лікують.
Шукайте саме тих,хто лайм лікує.

KaterionOK• 09 октября 2024
Ответ дляMoon shine
У нас звикли обезцінювати знання інших людей
Зазвичай це роблять ті, хто сам мало в чому орієнтується.
Повністю погоджуюсь з вашим дописом. У мене дитину кусав кліщ і я до здачі аналізів начиталась таких історій, що це жах, які наслідки після неправильного лікування
автор Natali198214 • 09 октября 2024
Ответ дляМаМарго
Дякую
bespe4na_mavpa• 09 октября 2024
Ответ дляMoon shine
Сейчас у подруги в Германии лайм, пролечили 1 аб, титры выросли. Что там за конференция такая была, если стандартный протокол из 1 аб на месяц