Як міряти?• 09 октября 2024
Пірсинг кісти бартолінової залози в Києві
Дівчата, може в когось є досвід, робили таке? Знаєте хто робить?
Я вже в відчаї, якщо чесно, задовбала ця фігня - немає сил. Лікарі пропонують тільки видалення залози, а я не хочу робити таку радикальну операцію
Читаю що роблять вже багато років в штатах пірсинг і це дає дуже класні результати
У нас в Україні бачу тільки одну клініку в Дніпрі, але може є таке і в Києві
Про ворд-катетер кажуть що не так ефективно + в мене протоки з двох сторін і шви після кожного вскриття абсцесу злипаються, тобто навіть сформувавши новий проток - не факт, що він довго протримається (
Робити марсупіалізацію лікарі відмовляються, кажуть що не допоможе - типу тільки видалення
Як міряти?
• 09 октября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Так видаліть, нащо мучатися?!
Ви видаляли? Там не малий обʼєм операції (1,5-2 години без ускладнень, не ускладнені грижі видаляють за годину, для порівняння), ризики кровотечі сильної під час неї, навіть якщо все успішно - непросте відновлення, потенційно - болі та/або оніміння в зоні операції на пару років. Не хочу видаляти, коли є можливість зробити в тисячу разів менш інвазивну операцію і закрити питання.
Власне та процедура про яку питаю я - це не в пірсинг салонах робиться, а медична процедура, яку виконує лікар в операційній і це є протокольним способом лікування цього захворювання, але не в нас. В нас навіть ворд катетери не всюди ставлять, віддають перевагу радикальним методам лікування