Айпишница• 09 октября 2024
Признайтесь, ви дивитесь російські серіали?
Які останні дивились? Совість не мучить при перегляді?
Тільки давайте спокійно і без банів.
Дама с собачкой• 10 октября 2024
Ответ дляАйпишница
До того, шо тут сидять різні категорії людей. Особливо бісяча - це подозрєваки. Вони є майже в кожній темі. Не розбираючись ні в чому і навіть до пуття не читаючи про що мова, вони просто заскакують і починають розказувати, як вони подозрєвають всіх і в усьому. В реальності їх би назвали, м´яко кажучи, людьми з манією переслідування.
Вам відповідь GPTчат скреативив?))) нічого не зрозуміло, але цікаво)))
Айпишница
• 10 октября 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А что вы смотрите?
Друзі, Американську сімейку, ТБВ, Голдберги, Свати... і так по кругу))
Техпаспорт на медузу• 10 октября 2024
Ответ дляАйпишница
Мне из ситкомов нравится Детство Шелдона, Призраки амер.версия, есть английская еще.
Стефанія• 10 октября 2024
Ні, єдине що хотілось б переглянути це мабуть Кухню перші сезони, але ні. Все, тема закрита. Є купа іншого.
Леплю из пластилина• 10 октября 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Ребят, если вы думаете, что газ не рос, то я вас очень огорчу, мой близкий родственник работают в укр газ видоб, так вот, все что добывает Украина, а 90% в частных руках и все продается заграницу, а вот мы покупаем сами знаете где, просто не на прямую
Да все это знают) Америку не открыли) но стыдно за просмотр русских сериалов и фильмов должно быть обычным людям
Айпишница
• 10 октября 2024
Ответ дляДама с собачкой
Хм, ніби ж простою мовою написала. Але дякую, що зрівняли мій мозок зі штучним інтелектом, приємно коли тебе так оцінюють))
Анти-анонім• 10 октября 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Плюсуюсь) люди под российским сериалом подразумевают что-то по типу «Моя прекрасная няня») на самом деле очень много качественных сериалов с шикарной игрой актеров. Как пример «Доктор Живаго»
Навіть якщо і так, але я не дивлюся бо воно російське, вороже, бо вони окупанти, вони виродки, вони вбивали і гвалтували, вони зруйнували наше життя, невже цього не достатньо щоб відвернуло назавжди.
Айпишница
• 10 октября 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Теж дивилась, але по разу)
Мост_Устал• 10 октября 2024
Ні, не дивлюсь, хоча в побуті російською інколи користуюсь. Але росіян ненавиджу - закидають кабами мою Сумщину (((
Айпишница
• 10 октября 2024
Ответ дляМост_Устал
І мою
Незнакомлюся• 10 октября 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
В таком случае не стыдно ли вам на рус языке общаться?
Пліснявілий сир• 10 октября 2024
Я их и раньше не смотрела. Что там смотреть? Оно ж все жутко вторичное и унылое.
Айпишница
• 10 октября 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Теж цікаво розібратися в оцих подвійних стандартах. Як люди відмежовують для себе, що ось це нормально, а це - погано.
Тишком_нишком• 10 октября 2024
Ответ дляГалябалована
а що я можу змінити ??????? задайте питання владі і Зе
А Зеленский здесь при чем?
Или мы сами себя бомбим,по Вашему?
Леплю из пластилина• 10 октября 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Мне - нет конечно, это мой родной язык
Тишком_нишком• 10 октября 2024
Ответ дляДама с собачкой
Це якийсь мазохізм під звуки російських ракет і дронів продовжувати дивитись російські серіали, слухати російську музику і читати книжки. Я не можу зрозуміти який рівень дзена повинен бути при цьому)
Я тоже этого не могу понять
У меня такое в голове не укладывается
Айпишница
• 10 октября 2024
Ответ дляТишком_нишком
А Зеленский здесь при чем?
Или мы сами себя бомбим,по Вашему?
Ага, таке як ляпнуть шось. Як та бусінка може бути при чому.
Таракашечка• 10 октября 2024
Смотрю, из последних жизнь по вызову и Тверская, а чего совесть должна мучить?
Тишком_нишком• 10 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Автор, яка совість в любителів руского міра, ви про що?
Так Автор такая же
Незнакомлюся• 10 октября 2024
Ответ дляАйпишница
Я вам скажу честно, для меня двойных стандартов нет, рус пид*сы, но я с рождения говорю на языке, который им не принадлежит, при этом я в идеале знаю и говорю на рідній. Но вот этого там рус это ок, а там нет, я не пойму
ПолБатона• 10 октября 2024
Ответ дляДама с собачкой
Чим далі я дивлюсь на коменти і реакції в схожих темах тим більше мені здається, що українок, а не «ждущих», на цьому сайті не так і багато нажаль.
Настоящие патриотки не сидят на форумах, они под подушкой свои 6 миллионов баксов пересчитывают.
Айпишница
• 10 октября 2024
Ответ дляТишком_нишком
Так Автор такая же
Ну ладно той коментатор хоч українською пише, а ви то ’куда сабралісь’?))
Таракашечка• 10 октября 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ні. Неприємно чути рос.мову.
В каком городе живёте?
Гірчинка• 10 октября 2024
Ответ дляТаракашечка
О чем эти сериалы? Ищу что то интересное. Но ниче не нравится
Дама с собачкой• 10 октября 2024
Ответ дляПолБатона
Це ви по собі рівняєте?
Блакитне небо• 10 октября 2024
Смотрю, не жду, не каюсь.Последний из Магикян
Ивановы-Ивановы
Телохранители
ИП Пирогова
Козачок
Бедные смеются, богатые плачут
Война семей
Мамочки
Ивановы-Ивановы
Телохранители
ИП Пирогова
Козачок
Бедные смеются, богатые плачут
Война семей
Мамочки
Айпишница
• 10 октября 2024
Ответ дляБлакитне небо
Ивановы-Ивановы
Телохранители
ИП Пирогова
Козачок
Бедные смеются, богатые плачут
Война семей
Мамочки
Ивановы-Ивановы
Телохранители
ИП Пирогова
Козачок
Бедные смеются, богатые плачут
Война семей
Мамочки
Жуки, Іванько?