Київ • УНН
13 грудня 2025, 12:16 • 2008 перегляди
На Дніпропетровщині відкрито кримінальне провадження за фактом катування неповнолітньої. Група підлітків побила та принижувала 14-річну дівчину, знявши це на відео.
Група підлітків побила та принижувала 14-річну дівчину на камеру, відкрито провадження - прокуратура
У Дніпропетровській області група підлітків побила та принижувала 14-річну дівчину на камеру, розпочато кримінальне провадження за фактом катування неповнолітньої дівчини, повідомили у суботу в Офісі Генпрокурора, пише УНН.
Увечері 12 грудня група підлітків побила та принижувала 14-річну дівчину в місті Павлоград, фіксуючи все на камеру
- повідомили у прокуратурі.
Як зазначається, згодом вказане відео було опубліковане у низці інтернет-ресурсів.
За цим фактом ювенальні прокурори Павлоградської окружної прокуратури спільно з правоохоронцями розпочали кримінальне провадження за фактом катування (ч. 1 ст. 127 КК України). Наразі опрацьовано відеоматеріали, оприлюднені у медіа, та вживаються заходи для встановлення всіх осіб, причетних до вчинення злочину
- вказали у прокуратурі.
13 грудня 2025, 12:16 • 2008 перегляди
- повідомили у прокуратурі.
- вказали у прокуратурі.
Ответ дляBambi-kids
Не було на них баті зі зброєю...Більше б не сміли...
Или мамы с пистолетом
Ответ дляTeonaa
Можна це одгим абзатцом було написати
Три абзатца одного і того ж
Для лучшей усваиваяемости
Ответ дляТуся Муся
П*дарасы малолетние. Родители не смотрят, дети шляются сами по себе, фигней страдают, вокруг непойми что. Смотрела короткое видео. Это звиздец.
онижедети*
Ответ дляТуся Муся
Мама в интервью рассказала, что у дочки отёк мозга и ей не могут сделать нормально нужные анализы. Ребёнок сознание теряет, психика поломана. Порядок в городе, не только в Кривом, пошёл по «звезде».
Во время войны всегда повышается преступность, а вы все продолжайте посылать полицию на войну. Допосылаетесь, что вообще носа на улицу не высунете.
Ответ дляТуся Муся
«Выбирай: или мы дадим тебе пощечину, или будем бить все вместе?»,- это дети?? Пиздюки.
Прохаванные поцаны
кандидаты на малолетку