Отчебучкина• 10 октября 2024
Утюжок для виведення вошей
Порадьте, який купити. Я ніколи його не мала, не знаю навіть як користуватися.
Якщо можна, то опишіть як ви це робите.
У доньки довге, тонке і рідке волосся, боюсь зашкодити
Якщо можна, то опишіть як ви це робите.
Дівчина Бобула• 10 октября 2024
Воші локалізуються біля кореней волосся. Купіть норм засіб, який утюжок?
Я таке знаю• 10 октября 2024
Ніяк, треба спеціальний засіб. Коли вчилась в 10 класі , волосся було до попи. Користувалась утюжком, але від вошей він мене не врятував. Купляла спеціальний засіб, декілька разів обробляла. Потім мама діставала ті гниди, от й все. Тож ручками, ручками. Мені навіть той гребінець не допоміг, бо волосся тонке було
Джем Шакіри• 10 октября 2024
Купіть грібенець з насічками, тільки не дешевий и вичісуйте голову. Тільки спочатку розчешіть звичайною розчіскою голову, можна навіть замазати волосся косметичним маслом чи бальзамом, щоб легше вичісувалося. Процедуру треба повторити 3 рази, 2 і 3 раз через 7 та 14 днів. Це єдине, що допомогло моїй доньці з густим довгим волоссям. І це не хімія дитині на голову.
Україна понад усе!• 10 октября 2024
Купите електричкую расчёску от вшей. Это получше будет . VCOMB кажется
Отчебучкина
• 10 октября 2024
Люди, засобом від вошей я обробила, живих нема. Але їх яйця неможливо всі вибрати. Тут прочитала, що можна додатково користуватись утюжком
культУра• 10 октября 2024
Тільки руками, нажаль. Гребінці до сраки. Розділяєте все волосся на сектори резиночками і по одному невеличкому сектору вибираєте ото все. Робота довга і неприєна(
Несемо світло разом• 10 октября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Чому неможливо? Вибираються.
Аноним с кешбеком• 10 октября 2024
Обработайте средством ещё два раза , через 7 и 14 дней . Я только так справилась со вшами у дочери . Потому что абсолютно все гниды выбрать нереально. А утюжок не поможет, по опыту говорю .
САМ_ТАКОЙ• 10 октября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Я користувалась утюжком і собі і дітям, купіть любий для вирівнювання волосся, гарно випалює гниди
САМ_ТАКОЙ• 10 октября 2024
В мене довге густе волосся, вибирати гниди було нікому, утюжок реально дуже допоміг
Чучало яблуні• 10 октября 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Я 2 недели выбирала гниды у дочки, они максимум располагаются 0,5 у корней, остальные ещё ближе. Чем он Вам помог, утюжок к коже не подлезет.
Отчебучкина
• 10 октября 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Чому неможливо? Вибираються.
Я їх не бачу, вони настільки мілкі, що навіть немає з чим порівняти. Бачу тільки, коли на біле падає. Виглядає, як пил
Отчебучкина
• 10 октября 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Як ним користуватися? Ставити біля коренів і одразу тягнути вниз? Чи потрібно деякий час тримати?
Отчебучкина
• 10 октября 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ответ дляОтчебучкина
Только руками.
Два раза дочь цепляла.
Волосы длинные, ниже попы, красивые.
Это в течении месяца раз в неделю я садилась и тщательно все перебирала руками.
Иначе - никак
Два раза дочь цепляла.
Волосы длинные, ниже попы, красивые.
Иначе - никак
Отчебучкина
• 10 октября 2024
Ответ дляfeerka
Только руками.
Два раза дочь цепляла.
Волосы длинные, ниже попы, красивые.
Иначе - никак
Два раза дочь цепляла.
Волосы длинные, ниже попы, красивые.
Иначе - никак
Проблема в тому, що їх не видно на волосі
Ответ дляОтчебучкина
На ощупь пробуйте, они как прилипшие к волоску. А вообще, если на мелкие очень прядки - видно. Но это реально по чуть-чуть и очень долго нужно делать.
Несемо світло разом• 10 октября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Вибирати краще всього під денним освітленням.
Джем Шакіри• 10 октября 2024
Навіщо псувати волосся? Утюжок не допоможе! Вони можуть бути близько біля коренів. Грібенець дуже гарно це робить. Тільки треба брати щось типу AntiV Nit free с насічками. Він розрізае гніду і навіть, якщо ви не побачите їх на гребінці він їх все одно пошкодить.
САМ_ТАКОЙ• 11 октября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Як звичайно вирівнюють волосся, просто більш ретельніше, і так, трішки більше тримала біля коренів, ніж звичайно, негустими пасмами, все по відчутям, навіть 4с вистачить щоб вони загинули.