ЯкаКраля• 10 октября 2024

Не знаю як це пройти :(

ГоловнаЯ• 10 октября 2024
А он шо?

автор ЯкаКраля • 10 октября 2024
Важко. Розірвала стосунки. Люблю. Але він брехун. Шлях внікуди :(
Так, понити…
Вимагаю спілкування• 10 октября 2024
Тоже какой то сложный этап, ребенок болеет, работа сыпется, одни проблемы, может астрологи прийдут и расскажут что там сейчас за негатив на небе) и когда это закончится
автор ЯкаКраля • 10 октября 2024
І людина непогана. Але таке враження, що патологічний брехун. Такі дурниці творить… і сам пояснити нічого не може( не хоче). От так буває. До того ніколи не зустрічала таких людей. Але тепер маю таку подругу. І мала хлопця. Дівчата, це жах як деякі люди брешуть . Єх.
Колгоспниця• 10 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Так, понити…
Пишаюся вами, яка ви розумничка, це дійсно шлях до дна
автор ЯкаКраля • 10 октября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Та, що там пишатись. Давно треба було розірвати це. Не заслуговує він мене. Оце я вляпалась.
Колгоспниця• 10 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Брехуни зовні можуть здаватися приємними, але насправді дуже гниле нутро і низькі моральні якості

В кого тако було• 10 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Ерунда это, катастрофа,если дети и муж врут,а подруги,женихи всякие то ерунда.
всегдаДаДа• 10 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Так, понити…
автор всегда... всегда!! помните о том, что вы не пишете жизнь на черновик, она у нас одна и другой не будет. Дайте себе пару дней на поплакать и начинайте жить, загружайте себя делами, чтобы усталость не давала времени на пиз*острадания’ Просто обнимаю, однажды вы проснетесь утром и поймете - а мне уже не больно....Пусть это утро быстрее наступит.
автор ЯкаКраля • 10 октября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Вони мега приємні, їх усі люблять:))) але брешуть так, що інколи аж страшно ( суджу по подрузі). Це свого роду талант.
автор ЯкаКраля • 10 октября 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Дякую. Та знаю я, що пройде. Проходила уже це в житті. Не дівчинка :))) Але важко дуже всеодно.
Чого ж я така не везуча то, блін? :))
Сорока-ворона• 10 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Сколько лет ему?
всегдаДаДа• 10 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Чого ж я така не везуча то, блін? :))
наоборот вы везучая!! вы понимаете ситуацию... а ведь есть девушки, которые осознано обрекают себя на ’теплый плед’, к который они кутают себя годами от всего мира, они привыкают страдать и тихо киснуть...я знаю одну такую, пришлось ее жестоко вытрусить из пледа, и заставить жить, она упиралась, обижалась...Но... я счастлива, что теперь в ее жизни есть суета - ребенок, муж, жизнь.
автор ЯкаКраля • 10 октября 2024
Ответ дляСорока-ворона
Сколько лет ему?
46. Не зміниться, якщо що :)))
Сорока-ворона• 10 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
46. Не зміниться, якщо що :)))
Ого. Много.
Да и до 40 если врёт, то тоже не изменится
Я когда-то выбрала отношения с вруном и лжецом. Это было большой ошибкой.
Правильно что сделали и расстались
автор ЯкаКраля • 10 октября 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Розумію, але люблю. От чого так? Наче як жалію його, як нерозумне дитя, чи що.
маска Ілона• 10 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Так, понити…
Молодець, що розірвала. Ненавиджу брехунів, і Ви, мабуть, також. Маєте гарні шанси зустріти найкращого чоловіка для себе.
всегдаДаДа• 10 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
моему бывшему мужу 49 лет (не алкаш, относительно был успешным при должности), но врал.. пообещает - не выполнит. Вранье это как болезнь... не лечится.
Домашка• 10 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Зараз таких багато. Спокус багато. Усі хочуть жити шикарно за чужий кошт.

автор ЯкаКраля • 10 октября 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Так, хвороба. Бо логіки там 0.
Фенте Фря• 10 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Скільки Вам рочків? Для Вас відкриття, що люди різні є, в тому числі і брехливі?
123-08df• 10 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
46. Не зміниться, якщо що :)))
старе пердло
okogteva• 10 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Ви не його любите. Ви любите того, кого придумали, а він не є таким
автор ЯкаКраля • 10 октября 2024
Ответ дляФенте Фря
Таких брехливих я раніше не зустрічала. І навіть не уявляла. Може в фільмах бачила лише:)))
автор ЯкаКраля • 10 октября 2024
Ответ для123-08df
старе пердло
Та я тоже не молодиця :)))
автор ЯкаКраля • 10 октября 2024
Ответ дляokogteva
Не зовсім. Я люблю оту його хорошу частину:)))
HupBaHa• 10 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Это перверзные нарциссы, можете про них почитать
автор ЯкаКраля • 10 октября 2024
Ответ дляHupBaHa
Почитала. Ні, не схоже.
HupBaHa• 10 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Почитала. Ні, не схоже.
за три минуты прочитали?
автор ЯкаКраля • 10 октября 2024
Ответ дляHupBaHa
за три минуты прочитали?
А треба цілу книгу? Статтю з описом. Менше 50% підігнати можна. І то… не зовсім те.