Ума Палата• 10 октября в 09:19
В перший день місячних дуже боляче
Болить живіт і тягне спину. Нічого не допомагає. Дуже хочеться солодкого, хоча не так його і люблю. В цей день не можу займатися спортом, аяк у вас? Чи дозволяєте відкладати спорт чи працюєте кожного дня?
ХвилювАллочка• 10 октября в 09:22
У вас ендомктріоз, тому болить.
Якщо організм здоровий, то боліти не повинно.
Ума Палата
• 10 октября в 09:23
Ответ дляБулку Дай
Що означає - нічого не допомагає?
Знеболення не допомагає?
Ні, буває що допомагає, але в основному просто терплю перший день і все
Булку Дай• 10 октября в 09:24
Ответ дляХвилювАллочка
У вас ендомктріоз, тому болить.
Ендометріоз не болить.
Відкривається шийка матки, тому болить. Це як схватки. І це норма.
Ума Палата
• 10 октября в 09:24
Ответ дляХвилювАллочка
У вас ендомктріоз, тому болить.
Я проходжу лікаря раз в пів року. В державній і приватних, говорила про це. Сказали , що це не хвороба. Аж тепер задумалась...
Булку Дай• 10 октября в 09:24
Ответ дляУма Палата
Для чого терпіти?
Випили таблетку і все.
Булку Дай• 10 октября в 09:25
Ответ дляУма Палата
Задумались через аноніма, який надивився рілсів з тіктока?
Та прям багіня• 10 октября в 09:25
Может медицина шагнула вперед но мне ничем так и не помогли, уже с возрастом стало легче только.
ХвилювАллочка• 10 октября в 09:26
Ответ дляУма Палата
В якому сенсі не хвороба?
Спричиняє купу проблем, розростається, утворює спайки
Гага Газу• 10 октября в 09:26
Можливо, остеопат? Іноді певні анатомічні особливості розміщення внут. органів впливає, і це можна поправити.
ХвилювАллочка• 10 октября в 09:26
Ответ дляБулку Дай
Ендометріоз не болить.
Місячні при ендомктріозі дуже болючі, до втрати свідомості
ХвилювАллочка• 10 октября в 09:27
Ответ дляБулку Дай
??? До чого тут Тік ток взагалі?
Я сама страждала на ендомктріоз, вже як 4 роки забула що це таке і що таке болючі місячні
Булку Дай• 10 октября в 09:28
Ответ дляХвилювАллочка
В мене втрата свідомості була від болю з першого дня місячних, з 14 років. Звідки там ендометріозу взятись?
ХвилювАллочка• 10 октября в 09:28
Ответ дляБулку Дай
Єєєєєм а ви думаєте він лише в жінок 40+ зʼявляється?
Булку Дай• 10 октября в 09:28
Ответ дляХвилювАллочка
??? До чого тут Тік ток взагалі?
І як ви його вилікували?
Бо ще ніхто не винайшов ліків від нього :)
Ума Палата
• 10 октября в 09:29
Ответ дляБулку Дай
Ні, а це хто
Булку Дай• 10 октября в 09:30
Ответ дляХвилювАллочка
Що означає ’думаєте’?
Я зверталася до лікарів - ніякого ендометріозу не було.
Але ж ви краще знаєте за лікарів?
Булку Дай• 10 октября в 09:30
Ответ дляУма Палата
Ні, а це хто
Той, хто вам пише, що біль від ендометріозу.
Ума Палата
• 10 октября в 09:31
Ответ длякурасаны
Всю жизнь в первый день принимаю таблетки. Зачем терпеть боль?!
Які? Одного разу мені зробили укол, не пам´ятаю що - перестало боліти, а таблетки не допомагають.
ХвилювАллочка• 10 октября в 09:31
Ответ дляБулку Дай
Що означає ’думаєте’?
Але ж ви краще знаєте за лікарів?
А яким чином обстеження проводили? Узі не показує його
Ума Палата
• 10 октября в 09:32
Ответ дляБулку Дай
Я вам відповіла, а потім дійшло 🤣. Вибачаюсь
Булку Дай• 10 октября в 09:33
Ответ дляХвилювАллочка
А що показує? 😎
Як його діагностують?
Просвітіть нас.
Як його діагностують?
Просвітіть нас.
курасаны• 10 октября в 09:38
Ответ дляУма Палата
Пробуйте разные.
Мне идеально подходит эффералган упса (парацетомол) 2 таб - быстрее всего действует. Нурофен - долго, надо более часа ждать пока боль уйдёт.
дякую аж підскакую• 10 октября в 09:40
Ответ дляУма Палата
Это называется Альгодисменорея
У меня этот диагноз или симптом (не знаю как правильно) очень давно. Никакого лечения на это не давали.
Просто окружаю себя на 1-2 день месячных максимальным комфортом. Из обезбола пью нимесил (при очень сильных болях) или спазмолгон.
На спорт не хожу (максимум на что меня хватит йога дома), от него у спазмы еще больше из-за крепатуры. Мой гинеколог сказал ни в коем случае не терпеть боль, а снимать
Мая твая не панимать• 10 октября в 09:41
Ответ дляБулку Дай
І як ви його вилікували?
Ну мені, наприклад, назначили коки, тепер спортом займаюся навіть в перший день місячних, а до цього втрачала свідомість від болю в перші дні з підліткового віку. Жалкую, що раніше не почала їх приймати.
Ума Палата
• 10 октября в 09:42
Ответ длядякую аж підскакую
Это называется Альгодисменорея
Так, я в цей день нічого не роблю. Просто вкутуюсь в тепленьке ліжечко і відпочиваю. Спорт в цей день не можу.
дякую аж підскакую• 10 октября в 09:48
Ответ дляУма Палата
И правильно)
Заботьтесь о себе, о своем теле, не насилуйте
Ашотакоя• 10 октября в 09:59
Автор, чудово вас розумію, теж така проблема з молодості, використовую свєчі Диклоберл, ректально, лише вони мені допомагають, від таблеток рвота
ХвилювАллочка• 10 октября в 09:59
Ответ дляБулку Дай
А що показує? 😎
Як його діагностують?
Просвітіть нас.
Як його діагностують?
Просвітіть нас.
Почитайте в інтернеті, якщо ви така розумна.