Моль Моллівна• 10 октября 2024

на що смачненьке ви підсіли за останній час?

з продуктів, що напишіть свої улюблені ласощі)
я наприклад постійно купую собі дитячі фруктові пюрешки, креветочну пасту типу веладіс та рошенівські профітролі кокосові, заїдаю це життя
Птица Говоруша• 10 октября 2024
Семечки и авокадо
Танго утрьох• 10 октября 2024
Варення абрикосове на підсмажений тост
Дама-мадама• 10 октября 2024
Булочки с заварным кремом из Велмарта.
Ні грама• 10 октября 2024
Красная рыба по акции
Зілля до весілля• 10 октября 2024
Мини эклеры в ближайшей пекарне
Кашка-маняшка• 10 октября 2024
Кукурудзяні палочки.
жінка незаміжня• 10 октября 2024
Хліб,я ніколи його не любила , але в клубі 40+ щось зі смаком змінилося . Дуже подобається на заквасці, не знаю чи це правильно, але такий із дірочками всередині темного кольору.
автор Моль Моллівна • 10 октября 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Семечки и авокадо
в мене був період що я без авокадо дня не могла прожити
Брюльтик• 10 октября 2024
Сири різні. Знайшла крафтового виробника, всі сири і м´які і тверді і масло, там багато всього, дуже смачне. Два рази на місяць роблю.замовлення.
Я тепер не зможу їсти сири з магазину)
Кучерявочка• 10 октября 2024
В´ялені маслини)
Птица Говоруша• 10 октября 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Я в 47 лет впервые его распробовала), т.е. месяц назад
Впораюсь зі всим• 10 октября 2024
на сушеные персики подсела
Обнимашкина• 10 октября 2024
Тости з авокадо, рибки і яйця пашот
Нога на ногу• 10 октября 2024
На оливки останнім часом. Щодня їм
автор Моль Моллівна • 10 октября 2024
Ответ дляПтица Говоруша
так тост з крем сиром , яйцем пашот, лососем, авокадо і рукколою посипаний кунжутним насінням то для мене найкращий сніданок
Брюльтик• 10 октября 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Кукурудзяні палочки.
Обожнюю їх)) Діти собі іноді купують, то прошу і мені пачечку))
Забагаловка• 10 октября 2024
Останнім часом стала пекти Наполеон. Їм його та їм ))
автор Моль Моллівна • 10 октября 2024
Ответ дляжінка незаміжня
це я так підсіла на сільпошний хліб і інший вже не можу їсти(
Анонім Завгосп• 10 октября 2024
Портвейн, смачно і якщо по 50 г в день надовго.
Бандитка Сью• 10 октября 2024
Я підсіла на курячі слайси. Спочатку здалися не смачними, а потім сподобалися. І калорій не багато))
Говорю відверто• 10 октября 2024
Суши ела бы ежедневно. Раньше даже смотреть на них не могла, а вот за последний год ’подсела’. Ням- ням 😊
Астановитесь• 10 октября 2024
нагетси
Небоброїдка• 10 октября 2024
Круассаны, устрицы из Сильпо, манго, DorBlu Grand Noir
Иванка Бур• 10 октября 2024
Круасани равлики
Сир брюност
Сир витриманий княжий( раджу) якість перевищує ціну
Хлібці+ арахісова паста+банан зверху.
Брюльтик• 10 октября 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Спробуйте португальський, там дуже смачний портвейн)) Дивіться по своїм коштам який саме, але виробник Португалія.
автор Моль Моллівна • 10 октября 2024
Ответ дляИванка Бур
Круасани равлики
Сир брюност
Хлібці+ арахісова паста+банан зверху.
де купуєте сир?
Мовчу, але хочу• 10 октября 2024
Хумус. На черный хлебчик, с огурчиком или помидорчиком, можно с оливками. Очень нравится. Из сладкого зефир, никогда не любила, а в 40 лет полюбила. Красная рыбка всегда в меня в фаворе)). В соседнем кафе пирожки с манго))
Брюльтик• 11 октября 2024
Ответ дляМоль Моллівна
де купуєте сир?
В сільпо ріжуть кусочками , а є і пачками цілими.
Кашка-маняшка• 11 октября 2024
Ответ дляБрюльтик
Я їх навіть в дитинстві не їла. А оце з липня десь - постійно купую.
Залетна Я тут• 11 октября 2024
Салат : жареные баклажаны , помидоры , кинза , приправа хмели сунели , соль, майонез
Можно еще чеснок, орехи грецкие , но я делаю без них
Открытие года этот салат, никогда не ела столько баклажанов и всегда терпеть не могла кинзу