Моль Моллівна• 10 октября 2024
на що смачненьке ви підсіли за останній час?
з продуктів, що напишіть свої улюблені ласощі)
я наприклад постійно купую собі дитячі фруктові пюрешки, креветочну пасту типу веладіс та рошенівські профітролі кокосові, заїдаю це життя
ЯниЯ• 12 октября 2024
Ответ дляБабуся Бетман
манго сушене без цукру, іноді ще в прикуску з чорним шоколадом і кавою. Це мені замість солодкого.
Я теж люблю таке манго, але воно дуже суперечливе, вони брешуть, там є цукор і немало
Алгонавт• 13 октября 2024
Ответ дляЯниЯ
насправді є без цукру але воно значно дорожче
ЯниЯ• 13 октября 2024
Ответ дляАлгонавт
На ньому все одно кришталики як ніби пудри, хай не дурять людей) Мені-то це не дуже принципово, я їм, бо смачно, але купа відео є і статей, де спростовують те, що там нуль цукру