Моль Моллівна• 10 октября 2024

на що смачненьке ви підсіли за останній час?

з продуктів, що напишіть свої улюблені ласощі)
я наприклад постійно купую собі дитячі фруктові пюрешки, креветочну пасту типу веладіс та рошенівські профітролі кокосові, заїдаю це життя
автор Моль Моллівна • 11 октября 2024
Ответ дляБандитка Сью
Я підсіла на курячі слайси. Спочатку здалися не смачними, а потім сподобалися. І калорій не багато))
типу рябчика чіпси курячі?
Иванка Бур• 11 октября 2024
Ответ дляМоль Моллівна
де купуєте сир?
Брюност в європейській сироварні онлайн.
А княжий в магазині місцевому, не бачила в супермаркетах.
Джонсонюк• 11 октября 2024
Кіндер Пінгві 🫣
Иванка Бур• 11 октября 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Хумус. На черный хлебчик, с огурчиком или помидорчиком, можно с оливками. Очень нравится. Из сладкого зефир, никогда не любила, а в 40 лет полюбила. Красная рыбка всегда в меня в фаворе)). В соседнем кафе пирожки с манго))
Зефір це топчик. Люблю домашній великий)
Бандитка Сью• 11 октября 2024
Ответ дляМоль Моллівна
типу рябчика чіпси курячі?
Ага)) саме рябчика і купувала. Взяла по акції 6 пачок, за 2 дні з сином затоптали))
Кашка-маняшка• 11 октября 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Портвейн, смачно і якщо по 50 г в день надовго.
Ну якщо напої - то в мене ром. Але з мене такий пияка, що мені пляшки вистачає на пару місяців, а той пів року
Брюльтик• 11 октября 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Я їх навіть в дитинстві не їла. А оце з липня десь - постійно купую.
Я вже рік , як розпробувала) раз на місяць невелику пачку їм стабільно. Якби було мені воно на користь то їла б частіше))
автор Моль Моллівна • 11 октября 2024
Ответ дляГоворю відверто
Суши ела бы ежедневно. Раньше даже смотреть на них не могла, а вот за последний год ’подсела’. Ням- ням 😊
Київ? якщо так яку доставку любите?
Кашка-маняшка• 11 октября 2024
Ответ дляБрюльтик
Мене також тільки це і стримує, а так би їла кожен день.
Анонім Завгосп• 11 октября 2024
Ответ дляБрюльтик
Спробуйте португальський, там дуже смачний портвейн)) Дивіться по своїм коштам який саме, але виробник Португалія.
Так я його і пробую, бомбіческа штука, готувати легко, ефект з пари крапель, не жирний, корисний, короче самі плюси
Брюльтик• 11 октября 2024
Ответ дляКашка-маняшка
В мене все простіше, вишнева наливка, там де дама намальована, львівська)) Приємне на смак і від рюмки взагалі не п´яний , а трохи розслаблений)
автор Моль Моллівна • 11 октября 2024
Ответ дляБандитка Сью
так теж люблю але дорого якось, а їх так мало
Анонім Завгосп• 11 октября 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Мені на два тижні пляшка, я не алкаш, то профілактика.
Кашка-маняшка• 11 октября 2024
Ответ дляБрюльтик
Мені засолодке. Але також смачно )
Брюльтик• 11 октября 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Я його попробувала давно, років 10 тому. Клієнт їздив в Португалію і привозив. Я поначалу не пила, не любила солодке , а дівчата дивлюсь нахвалюють. Тоді і я розпробувала).
автор Моль Моллівна • 11 октября 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Салат : жареные баклажаны , помидоры , кинза , приправа хмели сунели , соль, майонез
Можно еще чеснок, орехи грецкие , но я делаю без них
Открытие года этот салат, никогда не ела столько баклажанов и всегда терпеть не могла кинзу
класний салат)
я теж баклажани почала любити, просто печу і роблю рулетики з часником і плавленим сиром мм
Тану на сонці• 11 октября 2024
Ответ дляНебоброїдка
Круассаны, устрицы из Сильпо, манго, DorBlu Grand Noir
Я тоже, еще оливки и пасту из оливок
Бандитка Сью• 11 октября 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Тут я з вами повністю згодна 😁
Кашка-маняшка• 11 октября 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Так це норм, я раніше алкоголь взагалі дуже рідко вживала, навіть на свята не пила, мені не смачно було.
ЯниЯ• 11 октября 2024
Ответ дляДжонсонюк
Кіндер Пінгві 🫣
Спробуйте в рошенівських фірмових магазинах тістечко шокомілк, воно на вагу продається - зроблене по типу кіндер пінгві, але в рази смачніше, просто відвал башки, я не очікувала, мене пригостили, я прям дуже приємно здивована була
Кашка-маняшка• 11 октября 2024
Ответ дляМоль Моллівна
класний салат)
О, а як ви їх печете? Бо в мене якісь сухі виходять. От коли смажу - класні, але я б хотіла запікати
Анонім Завгосп• 11 октября 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Я дуже люблю солодке, на стресі півтортика в топку летить аж бігом, а от з портвейном, рюмочку випила і не тягне.
Ms. Android• 11 октября 2024
Пирог со сливами, еще теплый, и шарик ванильного мороженного. Все запить бокалом холодного просекко. Очень вкусно. Только попа от этого растет.
ЯниЯ• 11 октября 2024
В магазині Ковбасна родина продається крафтовий паштет печінковий, залитий солодкуватим маслом з сушеним орегано - це просто кайф.
З нового, такого шоб останнім часом підсісти, то нічого більше)
Якби не шкідливо або не жалко грошей, то хотіла б заїдати життя чіпсами/біг боб хрусткий, смажена картопелька (шкідливо і сину не можна), насіння соняшникове (калорійна бомба, сучка), червоною малосольною рибою (акції нема, а так дорого)
автор Моль Моллівна • 11 октября 2024
Ответ дляКашка-маняшка
та так і печу сухі)) трохи правда олією попшикаю, намажу і нормуль
автор Моль Моллівна • 11 октября 2024
Ответ дляЯниЯ
хочу паштет тепер
Ваша-карма• 11 октября 2024
Пицца 4 сыра из атб , туда еще перец кладу , оливки и бекон , вкуснотища )
Еще мус от Дольче , в стаканах и шоколадную шарлотку ( но ее сама делаю ))))
Все знаю від і до• 11 октября 2024
Куда я попала со своей молочной рисовой кашей с тыквой?)
ЯниЯ• 11 октября 2024
Ответ дляМоль Моллівна
хочу паштет тепер
Він неймовірний, повірте
Кашка-маняшка• 11 октября 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Як варіант )