Криниця щастя• 11 октября 2024

2 група ФОП - чи можна надавати послуги?

Чи може 2 група ФОП на спрощеній системі надавати послуги? Якщо написано "оплата за послуги" в призначенні платежу - краще його повернути?
Знаю, що закордон точно не можна, а по Україні?
Капитанша• 11 октября 2024
Тільки платникам єдиного податку
автор Криниця щастя • 11 октября 2024
Ответ дляКапитанша
Тільки платникам єдиного податку
а фізичним особам - не можна? Вилечу на загальну систему?
Пишу, блін, всім, що куди писати до буковки - і читають жопою(
Капитанша• 11 октября 2024
Ответ дляКриниця щастя
Звісно можна фіз особам
Миловидна леді• 11 октября 2024
Звичайно може. Але ті, які вони вказали в податковій, як свої види діяльності.
автор Криниця щастя • 11 октября 2024
Ответ дляМиловидна леді
у менея 47.91, отже буду повертати платіж
Миловидна леді• 11 октября 2024
Ответ дляКриниця щастя
Я не знаю по номерам. Я була довго фопом і в мене одні послуги були. Додайте до своїх видів діяльності ще якісь послуги з наступного кварталу. Там декілька можна додавати.
Сарафанное радио• 11 октября 2024
я бухгалтер, веду фопів на 2 групі. Боже, що тільки не пишуть в призначенні платежу.... за колеса БМВ ( у мене запчастини до моб.тел., самокати і т.п.), подяка за БДСМ... ’за послуги’ стоїть за замовчуванням. просіть щоб писали за товар або додайте квед
автор Криниця щастя • 11 октября 2024
Ответ дляСарафанное радио
прошу, але отаке((
Сарафанное радио• 11 октября 2024
Ответ дляКриниця щастя
прошу, але отаке((
стоїть за замовчуванням, введіть нові кведи, через дію, буде вам спокійніше
автор Криниця щастя • 11 октября 2024
Ответ дляСарафанное радио
то якщо з привата на приват приймати, певно, можна поставити за замовчуванням. Але як платять з інших банків, то там такого немає
Сарафанное радио• 11 октября 2024
Ответ дляКриниця щастя
є поповнення карткового рахунку, теж приходить за замовчуванням.
ви не ’переробите’ клієнтів, їм пофіг. ось, подяку за БДСМ отримала
наші менеджери всім надсилають реквізити для оплати, де тільки потрібно скопіювати і вставити, але не всі на це спроможні
EcoPyjams• 13 октября 2024
Всім групам можна, якщо зазначеней такий квед
Обнемашечка• 19 октября 2024
Ответ дляEcoPyjams
А який КВЕД вказувати, якщо оплачують доставку НП окремо і кидають на рахунок? Продаю товари, часто докидують ’на доставку’ окремо
EcoPyjams• 19 октября 2024
Ответ дляОбнемашечка
Яке відношення кведи мають до доставки?
Обнемашечка• 19 октября 2024
Ответ дляEcoPyjams
Яке відношення кведи мають до доставки?
це ж послуги доставки
автор Криниця щастя • 20 октября 2024
Ответ дляОбнемашечка
додала собі 82.92 Пакування і 63.99 Надання інших інформаційних послуг. В чеку, якщо треба виписати, можна ту суму доставки зазначити як пакування

Для доставки є квед 53.20 Інша поштова чи кур´єрська діяльність, але на ЄП він заборонений

А загалом хай самі платять. На новій пошті можна ж будь-яку посилку зараз оплатити онлайн через додаток або сайт, аби знали номер отримувача.
Обнемашечка• 21 октября 2024
Ответ дляКриниця щастя

Дякую.
у мене подарунки, тому часто хочуть, щоб отримувач нічого не платив
автор Криниця щастя • 21 октября 2024
Ответ дляОбнемашечка
Дякую.
так ото самі ж і можуть зайти на сайт чи в додаток, ввести номер телефону отримувача і одразу все оплатити. Я так по дропу вже років 6 як оплачую. Пояснюйте, що тоді одразу хай кошти на штраф скидають - так одразу лінь і пройде