Вишиванка• 11 октября в 20:36
Що скажете про такі Скечерси?
Верх тканина, купила дитині в інтертопі за 900 грн. Залишати їх чи повернути, не знаю.
Результат:
вже голосів:
25 (45.45%)
Повернути
23 (41.82%)
Залишити
7 (12.73%)
Тиць
Вишиванка
• 11 октября в 20:40
Ответ дляЦібаФу
Спитайте в дитини.
Та я переживаю за верх тканину, промокати будуть, напевно
Пиу!Пиу!• 11 октября в 20:41
А де там тканина, окрім бантика в горошок? Чорне схоже на замшу або замінник замши.
Вишиванка
• 11 октября в 20:41
Ответ дляПиу!Пиу!
Воно дуже м´яке
ЦібаФу• 11 октября в 20:41
Ответ дляВишиванка
Спрей водовідштовхувальний в поміч.
Просто болталка• 11 октября в 20:42
За 900 грн зараз навіть кросівки не купиш, лише по супер акції. Залишайте. Гарна ціна. У доньки були замшеві суперфіт, не промокали
Кондуктор автобуса• 11 октября в 20:42
Ответ дляВишиванка
На суху погоду,текстиль
ЛісАпетная• 11 октября в 20:42
Замша дуже примхлива в догляді.
Якщо вас влаштовує ціна і якість то залишайте все одно носити тільки сезон
Бочка порохУ• 11 октября в 20:45
Ответ дляТреба ось так
обоже, шо за прощаймолодость
Какое ’прощай, молодость’? Это детская обувь
ЦібаФу• 11 октября в 20:46
Авторе, скечерси - взуття зручне і непоганої якості. Якщо дитині подобаються, залишайте і не ламайте голову. За 900 грн що ви взамін купите? Будете періодично обробляти чорним водовідштовхувальним спреєм і відносите на ура.
Бочка порохУ• 11 октября в 20:46
Ответ дляЛісАпетная
Замша дуже примхлива в догляді.
Не факт, что только сезон
Не танцую- но пою• 11 октября в 20:47
Ответ дляТреба ось так
обоже, шо за прощаймолодость
Как раз наоборот До молодости надо ещё дорасти
Малая Налегке• 11 октября в 21:05
Ответ дляВишиванка
Ну це не на дощ. А так вони зручні, тепленькі
размахер• 11 октября в 21:06
Певно що залишати пригодяться , скечерси це про зручність в першу чергу
Видна міленіалка• 11 октября в 21:17
Ответ дляЦібаФу
Підтримую. Скечерз доволі гарні по якості. А за 900 грн зараз навіть в масмаркеті типу Резерв та Вайкікі нічого не купиш. Замша не промокає під дощем, та й не кожен день в нас дощі.
Анонимушка• 11 октября в 21:27
Ответ дляВишиванка
Так будуть на суху погоду.
Карапулька• 11 октября в 21:27
Ответ дляБочка порохУ
Все равно страшная
Просто каралева• 11 октября в 21:29
У мене модель доросла скетчерс, чимось схожа. Якщо там замш, то супер. Моя улюблена пара на зимову ´кашу´, не протікають і не ковзають. 5 сезонів відносила, тільки підфарбовувати спреєм періодично