Наприклад,ви у людини пораду не спитали,а вона вас починає критикувати.І,наприклад у критиці вона/він права/правий.Ваша відповідь цій людині?
Ответ дляlilu502
Я ідеальна, мене не критикують😂
На жаль,навіть Бред Піт і Анджеліна Джолі не ідеальні.
Ответ дляnutty
Кажу ’ок’. Мені все одно, а людині приємно
Навряд чи приємно.Людині потрібно вас рознервувати,щоб ви почали хвилюватися і т.д і т.п.
Ответ дляalisarich
Говорю ок принято, но я такая отмороженная мне так пофиг кто что говорит и думает обо мне и о моих поступках
И что,вы не скажете - Какое тебе дело???
Ответ дляlilu502
Я знаю. То жарт, але насправді не памʼятаю, коли була критика
Вам пощастило з оточуючими.
Ответ дляlilu502
Так, на щастя❤️
У мене якесь занадто холодне оточення,більшості людей на мене плювати.Але з іншого боку - я вже звикла до цього і мені навіть це вже плчало подобатися.
Ответ дляnutty
Ну тоді скажу ’ок, ти права, молодець)))’
:-)
Ответ дляuseruseruser
Треба прийняти той факт, що кожен живе своїм життям. Думаю, їм на вас не плювать, просто зараз життя таке
Ответ дляlilu502
Це все відмазки.Не готовий слухати людину,то скажи давай пізніше поговорим.
Ответ дляalisha12
На конструктивну, добре реагую. На бубоніння, ніяк не реагую.
Можливо я і бубоню,не знаю вже...
Ответ дляuseruseruser
Ну це вже складніше. Я з таким не стикаюся, мені важко судити. Може в людини причини були в той момент
А взагалі щодо критики, це не так і погано, якщо вона конструктивна, то корисна, бо допомагає стати краще
Ответ дляlilu502
Так,але це повинна бути не критика,а просто порада.
Ответ дляPrervana
Ну глубоко внутри себя стартую в момент ’ах ты коза драная, ты что охренела’? Но виду не подаю, отмороженно выслушиваю, соглашаюсь или отгавкиваюсь нейтрально. Потому что если стартану прям так как душа просит - быть срачу и скандалу. А он мне зачем? Он мне не нужен
Соглашаюсь.Мудро.
На таку - дуже погано. Нафіг мені непрохані поради від сумнівних експертів.
На конструктивну від експертів у даній сфері і коли вона доречна (ну скажімо фітнес-тренеру яким би він крутим не був, усе одно не ок чіплятися до людей з непроханими порадами, навіть якщо вони і по темі.. а от якщо я скажімо любителька поспівати і викладаю свою творчість на ютубі, то мабуть буду рада, якщо досвідчений співак чи викладач по вокалу дасть доцільну пораду).
Ответ дляLynx_1992
Я взагалі знаю одну фітнес-тренерку.Її сину вже 12 років,а вона за ці 12 років ніяк не може схуднути))))До цього була струнка і підтягнута.
Зато поради всім роздає,як жити.А у самій срач в хаті і її свекор і свекруха,і сестра чоловіка презирають.