Мочалкин блюз• 12 октября 2024
Донька. Це канцерофобія чи що це?
Доньці 23. Активна, самостійна дівчина. Має хобі фото, вела сторінку з фото, свої фото, природа і тд.
Останній місяць панічно почала боятись раку, з соцмереж видалила свої фото, каже «боюсь виставляти себе, бо можу від раку вмерти, який сенс тоді моїх фото».
Знайома її подруги в 26 захворіла на саркому. Моя тепер розглядає кожен день себе біля дзеркала, мацає всю, побігла кров здавати. Болять мʼязи.
Лікар прописав легкі АД, каже здорова, міалгія. Почав поперек боліти, вчора плакала каже пухлина там може бути.
Секретница• 12 октября 2024
Лікуйте її.Іпохондрія тільки здається несерйозною проблемою,але хворому вона приносить страждання.
Мочалкин блюз
• 12 октября 2024
Ответ дляСекретница
Каже що не відчуває себе в безпеці в цьому світі бо не має гарантій що не захворіє на таку хворобу і тому ніколи не зможе заспокоїтися і далі займатися хобі, радіти життю і тд…
Секретница• 12 октября 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Тільки психіатр може допомогти.У психіатричних клініках є відділення депресій і соматичних розладів.Туди можна звернутися без направлення сімейного.
Чудо в декрете• 12 октября 2024
Психіатр, може їй не підходить ті ліки, що виписали. Дайте пораду почитати Скрипника в соцмережах, в нього є також онлайн клініка.
Мальчижка• 12 октября 2024
Ответ дляСекретница
Можно без направления? У моего сына 24 года ипохондрия сильная и уже давно. Обращались к разным частным психиатрам - пока воз и ныне там
Секретница• 12 октября 2024
Ответ дляМальчижка
К психиатру,гинекологу и стоматологу направление не нужно.
Инфотуфелька• 12 октября 2024
Ответ дляМальчижка
Даже в стационар не нужно направление.
Параллельно с психиатром нужно будет работать с психологом, но это вам уже психиатр расскажет
Бараболька• 12 октября 2024
Вы знаете у меня подруга от рака кожи умерла, разница с ней два года. Мы с ней раньше очень дружили, потом я уехала. Она нашла меня в Фейсбуке сказать что у нее рак. Я была подавленная какое-то время два-три месяца. Но я ничего не искала у себя, разве что у своего врача спросила насчёт некоторых родимок. То что у дочки вашей это ненормально. .