Задолбулька• Изменено 12 октября 2024
Что будет вкуснее к шампиньонами в сметанном соусе рис или греча?
Есть рис и гречка, что к ним сварить? Не могу определиться.
...аяприкольная• 12 октября 2024
Ответ дляЗадолбулька
Вообще люблю с пюрешкой, но толкушки нет(
Вилкой
ОхиИВздохи• 12 октября 2024
Ответ дляЗадолбулька
Та є ж купа варіантів як потовкти картоплю . Та і в мундирах буде ок .
Зрадорозганячка• 12 октября 2024
Можно и картошку сварить кусочками. Тоже будет вкусно.
Размять картошку в тарелке с маслом. Люблю так.
Колгоспниця• 12 октября 2024
По темі: що подобається, те і варіть. Гречка значно корисніше за ’пустий’ рис. Але є люди які не сильно її люблять - звісно ж, і блюда, які б не приготував, будуть не смачними.
Або як приклад: м´ясо з пюрешкою - найсмачніше сполучення
, але ж це не означає, що треба лише з пюре їсти м´ясо: треба щоб різний був гарнір, і гречка, і рис, і булгур.
З вашого вибору звісно ж, у риса нейтральний смак, але і з гречкою смачно.
, але ж це не означає, що треба лише з пюре їсти м´ясо: треба щоб різний був гарнір, і гречка, і рис, і булгур. З вашого вибору звісно ж, у риса нейтральний смак, але і з гречкою смачно.
Задолбулька
• 31 октября 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ты вменозе невменько? 🤕