Осьминожко• 12 октября 2024

Красивая девочка?

https://youtube.com/shorts/H9chyUPsOEE?si=MCdrPBM2...
Результат:
вже голосів: 5
4 (80%) Красивая
1 (20%) Красивая
Sergeevna-a227• 12 октября 2024
Да. Но автор ви какашка
natella579• 12 октября 2024
Можливо дівчинка із народності калаші :)
Дашенька из Киева• 12 октября 2024
посилання без опису хіба тут дозволені?
автор Осьминожко • 12 октября 2024
Ответ дляДашенька из Киева
посилання без опису хіба тут дозволені?
Для тугодумів. Я питаю чи гарна дівчинка на відео. Логічним було припустити, що на відео дівчинка. Цього Вам мало?

Можливо треба було ще описати що на відео, для тугодумів, наприклад, на відео дівчинка циганка, посміхається, сірі великі очі, бере гроші у водія?

Що ви хочете побачити у описі до відео??
Дашенька из Киева• 12 октября 2024
Ответ дляОсьминожко

а без образ от ніяк...ну ок вітаю, якщо ви стали хоч трішки щасливішою людиною, від того, що комусь неприємне написали...