Горня капучіно• 12 октября 2024

Кто вычитывал договор карты кешбека от Привата?

Эта тонна мелкого шрифта в приложении явная насмешка. Но блин такая коммуналка уже, что думаю может мне оно надо?
Леплю из пластилина• 12 октября 2024
Копейки там тот кешбек

автор Горня капучіно • 12 октября 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Копейки там тот кешбек
если 3%, то у меня приличная коммуналка Ну хоть что то
месяцкие• 12 октября 2024
Не смійтесь, я читала))) більше місяця назад і мені тей договір не сподобався (мають право на все твоє життя за 2 коп, набагато більше ніж звичайний банківський договір), не підписала, хай ідуть в с’аку)))
автор Горня капучіно • 12 октября 2024
Ответ длямесяцкие
о, дякую!
месяцкие• 12 октября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Ви зверніть увагу, що для кешбеку ви повинні купувати товари тільки укр виробників і тільки із того спику виробників, продавців, що у них на сайті і з якими є партнерство. Там багато магазинів не було більше місяця назад, коли я перевіряла. А по суті справи тей кеш бек буде копійчаним. Наприклад, Сільпо є у списку. Із 10 товарів у чеку, які вам потрібні були, у вас може попасти наприклад 2 - виробник туалетного паперу і томатного соусу, якщо вони є в тому списку партнерів. От із 150 грн у вас буде кешбек, а на інший товар із чеку на умовну 1000 - ні, бо не укр виробник або нема в партнерах програми. А якщо гнема в списку, то 0. Ну таке))
Инста_Богиня• 12 октября 2024
Все життя користуюся різноманітними кешбеками і немаю жодних проблем. Тільки сміюся, коли читаю переляканих форумчанок.
месяцкие• 12 октября 2024
Ответ дляИнста_Богиня
То напишіть яким і від кого. Саме просте у совєтчиць прийти в кожну тему і поржати

Инста_Богиня• 13 октября 2024
Ответ длямесяцкие
Що написати? Де є кешбек, там і використовую. Кешбек є в усіх банках. Перерахувати всі банки? Є у багатьох магазинах, наприклад, Єва, Делікат тощо. Кешбек є в аптеках. А вам все страшно. Саме просте написати ’не сподобався’, як от ви.
автор Горня капучіно • 13 октября 2024
Ответ длямесяцкие
меня не интересовали магазины, только коммуналка. В суперах и в общем то везде, кешбек от монобанка меня вполне устраивает. А вот на коммуналку у них нет, а суммы приличные, только потому и заинтересовал он меня
Кондуктор автобуса• 13 октября 2024
Ответ длямесяцкие
Они и без вашего согласия имеют право просматривать все карты, снимать с них деньги, если понадобится, блокировать.
Сейчас будут следить не только за картами, а и за переводами по почте
Красота неземная• 13 октября 2024
Ответ дляГорня капучіно
В ПУМБ есть кешбек за комуналку