Завжди з рушником• Изменено 13 октября 2024

Дует с входной двери. Кто клеил уплотнители?

Решит ли проблему наклейка уплотнителя? Дует не сильно, раньше не замечала, а сейчас ветрено и на этаже 24/7 открыто окно( курящие ушлепки) Может в этом проблема? Подскажите, плиз)
Так точно!• 13 октября 2024
решает, отлично помогает
автор Завжди з рушником • 13 октября 2024
Ответ дляТак точно!
решает, отлично помогает
Вы сами клеили?
Так точно!• 13 октября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Вы сами клеили?
да, там все просто, 30с времени
МастерЮля• 13 октября 2024
тоже клеила, хорошо, теперь дует там где замок
In Love Love• 13 октября 2024
Клеїла в приватному будинку, стало на багато краще
Organic• 13 октября 2024
Відразу були з ущільнювачем
Оновлена версія• 13 октября 2024
Клеїла сама, купила в в Леруа, ущільнювач посилений, в два ряди резинки.
Класно працює і як шумоізоляція також
Мочалкин блюз• 13 октября 2024
Я нещодавно теж думала ущільнювач наклеїти. Але пошабашив замок. Майстер, що міняв замок підкрутив ще й двері. Тепер вони щільно закриваються, ніде не тягне повітря )
Ответ дляМочалкин блюз
А як це пошабашив? ) Він петлі підкручував?
Мочалкин блюз• 13 октября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Перестав працювати нормально. Там всередині механізму пружина зламалась і ще якась деталь майже зламалась. То механізм міняли повністю. А секрет лишили старий.
Трохи петлі підкрутив, трохи полазив там, куди стрижні замку заходять при закриванні дверей. Але щілини пропали. І не дме.
Ответ дляМочалкин блюз
А майстер в якому місті? Дорого взяв?
Мочалкин блюз• 13 октября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
А майстер в якому місті? Дорого взяв?
Луцьк. Там за все (робота + поїхав сам купив механізм + сам механізм + двері підкрутив) вийшло 2000грн. Більше 1000 був сам механізм замку.