Вумна, аж страшно• 13 октября 2024
Ви в дитинстві нормально харчувались?
Чомусь вчора згадала своє дитинство, а особливо як я харчувалась. Це були переважно дуже скромні страви: гречка з підливою, суп з картоплею та морквою, борщ без м´яса або з салом чи з обрубками, суп з шкурками з сала. Риба або якісь святкові страви були лише на свята, пам´ятаю завжди так чекала Різдва або Великодня. Сосиски чи сардельки були розкішшю. Якось так сумно стало, хоча зараз і важко нормально заробляти, але всерівно набагато більше можу собі дозволити. А у Вас як було?
вентиляторная• 13 октября 2024
Мои родители были большими начальниками в торговле при СССР. Тогда у нас было все самое самое. Очень скучаю по тем временам.
короткопамятна• 13 октября 2024
Тобто, ви їли гречку і шкірки з сала, а ваші батьки лосось в той же час?
Чи до чого це питання?
Вумна, аж страшно
• 13 октября 2024
Ответ длякороткопамятна
Чи до чого це питання?
Ні, ми однаково харчувались
короткопамятна• 13 октября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Ні, ми однаково харчувались
Ну от вище пише ждуніха🤮🤮
Як скучає за часами сесесеру
Ви ж розумієте, що такі часи тоді були
Що не для всіх норм життя
Як скучає за часами сесесеру
Ви ж розумієте, що такі часи тоді були
Що не для всіх норм життя
18 мнеУЖЕ• 13 октября 2024
А я помню как заставляли сидеть над этими борщами/ супами, я их терпеть не могла, заставляли есть, пока не съешь из за стола не встанешь, молоко заставляли пить, зачем такое насилие над детьми едой запихивать
Анонім Секретар• 13 октября 2024
Так само, і в мене і в усіх знайомих. Коли почала слідкувати за харчуванням і зокрема за кількістю білку в раціоні - прийшлося перевчатися, бо в дитинстві його взагалі могло не бути весь день (ну скажімо на сніданок оладки, на обід борщ, на вечерю картопля з консервацією). Але це не так від бідності (ми жили в селі, були кури, свині), а просто від браку інформації що це важливо.
дамаБезСобачки• 13 октября 2024
Приблизительно . По праздникам было только вкусно . А ещё я ненавидела первое , мама всегда его готовиться и меня заставляла есть , если их не было дома , наливала тарелку супа , выливала в унитаз и ставила тарелку в раковину типа я поела . Так же мои подруги делали некоторые )) А ещё по утрам не могла себя заставить что то съесть , шла в школу полуголодная и потом удивлялась когда у меня на уроках громко начинал бурчать живот , в школьной столовой я тоже есть не хотела ( брезговала и мне тоже невкусно там было )), это же я была постоянно в полуголодном состоянии , но при этом голода не чувствовала. Потом научилась жарить картошку , приходила домой жарила , а потом с книжкой в руках сгущенку сосала из дырочки ))
Червона калина• 13 октября 2024
Нормально питались, мои родители держали курей, гусей, был свой огород, ели свои овощи, фрукты.
Оябунчик• 13 октября 2024
нормально харчувались, бабуся жила в селі і вирощувала овочі, фрукти, були яйця домашні, молоко, коропи, іноді м´ясо, мама дуже смачно готувала у зв´язку з чим я не помітила харчової кризи 90-х. Шоколад і банани були розкішшю, але це не впливало на якість раціону)
Одна_на_всей_планете• 13 октября 2024
Ответ длявентиляторная
А зараз що заважає вийти на рівень батьків?
Вумна, аж страшно
• 13 октября 2024
Ответ длякороткопамятна
Ну от вище пише ждуніха🤮🤮
Як скучає за часами сесесеру
Ви ж розумієте, що такі часи тоді були
Що не для всіх норм життя
Як скучає за часами сесесеру
Ви ж розумієте, що такі часи тоді були
Що не для всіх норм життя
Це вже 2000-х роки, навіть 2010-2012
Завжди недо...• 13 октября 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А чим погана гречка з підливою? Це ж нормальна страва
Ага,автор ностальгує по паперовим сосискам.
вентиляторная• 13 октября 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Другой строй в стране. Развалили ту страну
Lenusikkuz• 13 октября 2024
В нас було село, то завжди були мʼясо (свинина, курки, качки), яйця, різні овочі, консервація. То всім цим і харчувались. Так, дефіцит був майонез і горошок. Рибу навіть не памʼятаю чи була. Мама часто готувала вареники, деруни, смажену картоплю, супи, борщі, голубці. З села привозили домашню ковбасу, кровянку, зельць, чи як він правильно називається. А от сусіди в нас були без села, то мʼяса майже не бачили. Батьки часто пригощали їх, бо дружили тоді. Це був період кінець 80-х початок 90-х, елементарні речі не можна було купити в магазині. За маслом якось мене поставили в чергу в гастроном на весь день, навіть школу пропустила.
Завжди недо...• 13 октября 2024
Ответ длявентиляторная
А вы в кого уродились?Почему депутатом не стали?
Петриківна• 13 октября 2024
Прям в дитинстві харчувалася нормально, на продуктах батьки не економили, було і м´ясо постійно, і молочка, і фрукти-ягоди прості. Овочів і риби не любила, але вони були.
А от десь з середини школи почалися лихі 90-ті, то там був капець. Гроші перестали платити. Їли або пусту гречку, або картоплю чи макарони. М´ясо і риба стали недосяжними, молочка - і та вкрай рідко і за радість(
короткопамятна• 13 октября 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Свиноматкою з мсек))
Завжди недо...• 13 октября 2024
Ответ длякороткопамятна
Свиноматкою з мсек))
Ну тодi не зрозуміло.
А я кумедна• 13 октября 2024
Да,так и было. Моё детство выпало на 90-е, родители обычные ( папа- железнодорожник,мама- фельдшер). Но не помню,чтобы я от этого страдала.
Одна_на_всей_планете• 13 октября 2024
Ответ длявентиляторная
До чого тут стрій? Якщо вчитися, працювати і рости в карʼєрі, то можна жити навіть краще за Ваших батьків.
дама_из_декрета• 13 октября 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Были вкусные сосиски, по ГОСТу.
дама_из_декрета• 13 октября 2024
Нормально писались, рыба была,мясо, фрукты. Обычные рабочие бабушка,дедушка и мама
Бесбардак• 13 октября 2024
Родители обычные, я 79 г.р. нормально питались, один период был тяжёлый, но недолго, папе выдали на работе мешок гречки, ну её нафиг, ту гречку до сих пор не особо люблю, наелась. А так вообще не особо страдали, потому, что попала в струю ночных рынков и в 14-15 лет заробатывала)) Было довольно интересно.
Малая Налегке• 13 октября 2024
Да, нормально, хотя и без особых изысков - папа в 90- хорошо зарабатывал. Супы-борщи мама почти не готовила - но свиняна-говядина-телятина-курица-индейка была, разные виды рыбы, фрукты-овощи, рис с кальмарами мама часто готовила, креветки, икра на праздники. Я правда была посредственным едоком, мало ела и не все.
Помню как в 2000 году в журнале Лиза мама прочитала рецепт салата с авокадо и креветками, и купила авокадо)) выбирать его конечно никто не умел, и он видимо был неспелым, короче авокадо никто не заценил) я дала ему второй шанс где-то в 2008-09 и тогда я попробовала уже вкусный)