Мамина квіточка• 14 октября 2024
Чи є тут хтось з Люксембургу?
Чи вдалося влаштуватися на хорошу роботу і як вам взагалі країна?
В шоколаде• 14 октября 2024
А вона ще надає захист? У вас французька, англійська C1? Є кошти на аренду житла?
Мамина квіточка
• 14 октября 2024
Ответ дляВ шоколаде
В мене є захист Франції і знаю декількох людей, які живуть у Франції, але працюють в Люксембурзі, хотілося почути ще відгуків.
В шоколаде• 14 октября 2024
Ответ дляМамина квіточка
А що з мовою? Як з роботою у Франції? Скажу Вам так, всюди якщо ти класний спеціаліст, мови, то знайти роботу можна, в якщо економіст в Україні без знання мов, то будуть труднощі.
Мамина квіточка
• 14 октября 2024
Ответ дляВ шоколаде
У Франції в мене хороша робота, французьку знаю, німецьку , на жаль ні, але швидко вчуся. Зарплати в Люксембурзі значно вищі, тому і зацікавилася таким варіантом.
В шоколаде• 14 октября 2024
Ответ дляМамина квіточка
То спробуйте пошукати через сайти. У будь-якому випадку все буде індивідуально
Ноунэйм• 14 октября 2024
Люксембург самая богатая страна с самой высокой почасовой оплатой, читала статистику,что после необходимых трат остаётся приличная сумма.
Шикаю і викаю• 14 октября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Если у вас защита во Франции то в люксембурге вы работать не сможете, у вас нет разрешения на работу
Мамина квіточка
• 14 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Можна працювати і нема подвійного оподаткування
Шикаю і викаю• 14 октября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Вы не можете, граждане ЕС да, могут
Мамина квіточка
• 14 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Вы не можете, граждане ЕС да, могут
Можу, це знаю точно, питання в тому, хто де влаштувався
Аноним_1858• 18 октября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Якщо знаєте точно, то що, люди які там працюють, не кажуть де?
Мамина квіточка
• 18 октября 2024
Ответ дляАноним_1858
Вони не тих професій, що мене цікавить