Ума Палата• 14 октября 2024

Когда должно прийти сообщение от банка?

Я тут уже создавала тему , что сдала в банк старые доллары в надежде через месяц забрать новые , сделала заявку в банке на выдачу. Сказали прилет в понедельник сообщение , чтобы я пришла в банк за выдачей . Ну вот уже 12.30. И не приходит сообщение ((( Вы не в курсе когда оно должно прийти ?
как тебе такое илон маск• 14 октября 2024
как инкасаторы приедут, по идеи

Чай не пью, только кофе• 14 октября 2024
Удалено администрацией...
автор Ума Палата • 14 октября 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
как инкасаторы приедут, по идеи
А вы не знаете куда сообщение приходит ? На приложение от Приват банка ? Или просто в сообщения телефона или вайбер?
Христя в тiстi• 14 октября 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Удалено администрацией...
Даже на болоте вроде одно время с нами пока
Ответ дляУма Палата
не подскажу
Ответ дляХристя в тiстi
На болотах різні години, якщо не московський час
Луноходик_Ик• 14 октября 2024
пишете из будущего?

аромат Жука• 14 октября 2024
Автор, еще нет 12-30. И кто вам сказал, что обязательно выдадут новыми купюрами?
автор Ума Палата • 14 октября 2024
Ответ дляаромат Жука
Там я буду брать только новыми
Море Щастя• 14 октября 2024
Автор,Ви зробили не так.
Обираєте банк з іноземним капіталом,дивитесь де безкоштовні рахунки,чи центральне відділення,або хоча б велике де багато клієнтів.В ідеалі поряд бізнес центр,ТЦ,або вокзали.Несете свої долари.
А потім просто ідете поряд,заходите і питаєте -є нові?І знімаєте якщо є.І так поки всі не знімете.
Море Щастя• 14 октября 2024
Ответ дляУма Палата
Там я буду брать только новыми
В наступному році буде пластиковий долар.Так що не поспішайте))
автор Ума Палата • 14 октября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Вы пошутили ?)
Море Щастя• 14 октября 2024
Ответ дляУма Палата
Вы пошутили ?)
Ні.Такі плани були-перейти на нове обладнання для випуску долару на пластику.Озвучені були приблизно у 2019 році.З тих пір тиша.Але такі справи ніколи не розголошуються.Повідомляють по факту,коли вже перші банкноти віддруковані.Я просто працюю в цій сфері і трохи цікавлюсь.
Взагалі давно зрозуміла,щоб не мати мороки,то краще зберігати в безготівковій формі.Вдома мінімум готівки.Все інше у великих банках,що пережили разом зі мною всі кризи.
Море Щастя• 14 октября 2024
Чи перейдуть точно це невідомо,але плани були точно.
Тому це дурна справа-обмін старих на нові Періодичність зміни дизайну,це 7-8 років у світі
ДлинноНожка• 14 октября 2024
Ответ дляУма Палата
Там я буду брать только новыми
вібирать? Ві сейчас пошутили?
Море Щастя• 14 октября 2024
Ответ дляДлинноНожка
вібирать? Ві сейчас пошутили?
Ну чому?Я так завжди роблю.В мене поточний рахунок, прихожу,питаю чи є нові?Касир каже скільки нових,показує в своїх руках,світить на уф,щоб я бачила,і все.Є 300,беру 300.Є 100,беру сто.Може бути нуль нових,то зайду іншим разом.
Банки різні,всюди діє
автор Ума Палата • 14 октября 2024
Ответ дляДлинноНожка
вібирать? Ві сейчас пошутили?
Нет . Меня тут это у и научили , что так можно . Меня же не заставят взять доллары потертые и старые . Кроме этого оператор банка сказала , что у них уже 2 года люди сидят в очередях за новыми долларами
автор Ума Палата • 14 октября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Банки різні,всюди діє
А что кассир при вас должен светить их на УФ ?? Неужели в банке могут положить фальшивые доллары ?
Море Щастя• 14 октября 2024
Ответ дляУма Палата
2 роки?Це десь невеличке містечко мабуть.Мені потрібно було 15000 зняти.За дві неділі зняла.Аваль,Приват,Pireus,OTP , та CreditAgricole.Київ.

автор Ума Палата • 14 октября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Вы не так прочли . Это не я 2 года снимала доллары , это 2 года уже как люди этим занимаются , меняют старые доллары на новые
Море Щастя• 14 октября 2024
Ответ дляУма Палата
На прохання ніхто ніколи не відмовляв.До того ж ви повинні розуміти,яке повинно бути підсвічування.Якщо не знаєте,то який сенс вам світити?
Фальшиві ні,а от з пліснявою,або випрані після плісняви мені колись підсунули.700$ .Ніхто їх не брав без інкасо 10%,тому здала в обмінник на вулиці.Там байдуже-впарять першому ж клієнту.
Море Щастя• 14 октября 2024
Ответ дляУма Палата
Зрозуміла тепер.
Я пішла іншим шляхом,про який вище написала-безготівка.Немає сенсу міняти,якщо тільки вони вам не потрібні для розрахунку.
Але в кожного свій погляд на зберігання
автор Ума Палата • 14 октября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Мне кажется если доллары новые , они вряд ли будут с плесенью.
автор Ума Палата • 14 октября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Зрозуміла тепер.
Але в кожного свій погляд на зберігання
Вы на карте храните в долларах ?
Море Щастя• 14 октября 2024
Ответ дляУма Палата
Легко.В мене вони й були.Наввть номери підряд.Зтось зберігав десь у вологому місці-підвал,або щось таке.
Зовні просто ідеальні.
автор Ума Палата • 14 октября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Зовні просто ідеальні.
Капец . Как же я их все проверю в банке . Если плесень , они как то по другому светятся ?
Море Щастя• 14 октября 2024
Ответ дляУма Палата
Вы на карте храните в долларах ?
Карта,це ключик до конкретного рахунку.
Є рахунки до яких в мене є картка,а є до яких немає.Просто рахунок.
Точніше рахунки в різних банках.В одному місці не тримаю,так рекомендують всі.Але банки всі виключно з іноземним капіталом В них не було проблем в кризи.Точніше були незначні.
автор Ума Палата • 14 октября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Карта,це ключик до конкретного рахунку.
А Приват надежный ? Там держите ?
Море Щастя• 14 октября 2024
Ответ дляУма Палата
А Приват надежный ? Там держите ?
В Приват только безнал обычно.Когда то держала,сейчас исключительно безнал,для покупок на иностранных сайтах.
автор Ума Палата • 14 октября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Ну так все же деньги на карте это безнал