Сижу_и_плачу• 14 октября 2024

Узд шиї і голови… чи узд шиї достатньо? 75 р

Дівчата не розумію що показує узд голови
Тумба-юмба• 14 октября 2024
Наверное не просто УЗИ ,а УЗИ сосудов головы и шеи ?
Мужу делали такое ,его вместе делают ,и голову и шею сразу ,сказали нельзя отдельно
Просто УЗИ головы ,если такое есть ,то что там можно увидеть?
Відкушу все що стирчить• 14 октября 2024
Проверяют нет ли зажимов сосудов в области шеи, измеряют сосуды головы и просчитывают сколько крови поступает и сколько уходит. Поэтому только шеи недостаточно
Не гавкаю- но охраняю• 14 октября 2024
Якщо для виявлення атеросклеротичної бляшки проводиться УЗД, то вистачить УЗД судин шиї, так як а/с бляшка найчастіше виявляєься в сонній артерії. Якщо для кардіолога, то провожиться УЗД судин шиї + УЗД серця. Якщо потрібно ще і кровоток обстежити, то проводиться УЗД судин шиї і голови. УЗД судин шиї буває - дуплексне сканування брахіоцефальних судин шиї, дуплексне сканування екстракраніальних судин шиї. УЗД судин голови називається буває - транскраніальна доплерографія судин голови або ультказвукове дуплексне дослідження внутрішньочерепних судин. Ці дослідження можна пройти разом і окремо.
автор Сижу_и_плачу • 14 октября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Дякую вам дуже
автор Сижу_и_плачу • 14 октября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Підскажіть кардіолога в Києві
Можна платно
Не гавкаю- но охраняю• 14 октября 2024
Ответ дляТумба-юмба
Можна і окремо пройти у будь якому медичному центрі:

УЗД судин шиї:
дуплексне сканування брахіоцефальних судин шиї,
дуплексне сканування екстракраніальних судин шиї.

УЗД судин голови має назви:
транскраніальна доплерографія судин голови,
ультказвукове дуплексне дослідження внутрішньочерепних судин.

Основна і найбільша інформація про судини після УЗД судин шиї.
Не гавкаю- но охраняю• 14 октября 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Підскажіть кардіолога в Києві
Можна платно
Я з Винниці. У Києві хороший кардіолог Солощенко Ганна Віталіївна (консультувалася через приватне повідомлення у фейсбук з приводу підбору антигіпертензивного препарату).
У helsi https://helsi.me/doctor/9b97ad62-a180-4775-b01a-37...
Фейсбук https://www.facebook.com/vash.cardiolog
Сайт https://vashcardiolog.com.ua/