Звездолётчица• 14 октября 2024

Орущие родители

На кого в детстве сильно орали, ругали, в основном по школе, как ваша взрослая жизнь сложилась ? Есть ли комплексы?
Викачую яйцями• 14 октября 2024
Ответ дляРожайтретьего
Звичайно розмовляємо про дітей, про що на вечерю, хто куди ходив, таке.
и ни разу не сказали тепло ли ты его сегодня одела, холодно, заболеет
или почему на обед картошка вместо супа ( утрировано, но думаю суть понятна)
Рожайтретьего• 14 октября 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Звісно ні, що за ідіотизм.
Рожайтретьего• 14 октября 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Я Вам скажу так, якби батьки мені вказували як одягати дитину і що готувати на обід, я б уже давно перестала з ними спілкуватися. Але у мене, на щастя, нормальні.
автор Звездолётчица • 14 октября 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Про тепло одела то мама сейчас с нами живёт и когда замерзает то ходит и всех уговаривает одеться или предлагает укрыть ))) но все мирно, без давления. Просто смешно как это работает, она и сейчас думает что взрослые люди не поймут холодно ли им, если она не скажет)))
Викачую яйцями• 14 октября 2024
Ответ дляРожайтретьего
это веская причина для прекращения общения на ваш взгляд?
Рожайтретьего• 14 октября 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Звичайно. А на Ваш погляд ні, Вам нормально, що хтось наказує, що Вам готувати?
Викачую яйцями• 14 октября 2024
Ответ дляРожайтретьего
меня интересует ваше мнение, спасибо, услышала
Не зацілована• 14 октября 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Мне не говорят такого
Ksenia-fc89• 14 октября 2024
Мене мати лупцювала та кричала
Тепер у дорослому житті (27 років ) боюсь брати на себе відповідальність в якомусь ділі бо на підсознанні що якщо щось не так зроблю будуть кричати та бити (
Якщо хтось повисить голос можу розплакатися
Ну і звісно емоційна залежність від партнера якщо не так щось сказав як в інший раз
я зразу думаю що щось не так...накручую що я винна в чомусь
Блондинка в Шоколаде• 14 октября 2024
Орали временами. Не за учёбу. Родителей обожаю и никаких проблем с психикой не имею.
На детей ору. У меня 2 пацана. Еще как ору.
Один уже вырос и с ним очень теплые отношения. Уже не ору на него. Второй в переходном возрасте, ему что я ору, что не ору… ничего, и этот вырастет и я орать перестану 😝
Сестра никогда не кричит на ребенка. И мужу не позволяет даже голос повысить. Мальчик очень послушный, воспитанный. Но если ему грубо скажут, кто-то посторонний прикрикнет, то он может и заплакать, и ночь не спать от переживаний… Как по мне, то это слишком тепличное воспитание.
ПуГоФФка• 14 октября 2024
Ругали и били, замуж вышла, работаю начальником отдела. Но куча комплексов
Но при этом я тоже ору на своего младшего
Петриківна• 14 октября 2024
Ответ дляРожайтретьего
Це ж від характеру залежить, очевидно, я і так від природи меланхолік, ще зашугана, дуже важко входила в доросле життя, зараз ще більш менш навчилася за себе постояти, так мені вже п´ятий десяток.
Я так само. Лише к 40 р трохи вилікувала ті дитячі травми. Єдине, ніяк не можу остаточно пробачити батька та бабок, які бачили як мати зганяє на мені зло та мало, що не допомагали, ще більше ускладнювали ситуацію, кожен по своєму.
УраганнаЯ• 14 октября 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Гублюся, коли до мене проявляють агресію, не вмію адекватно постояти за себе. Не сказала б, що комплекси, але уникаю конфліктних ситуацій, мені простіше чимось поступитися, аби не сваритися. Я доросла тітка, але якщо хтось на мене несподівано накричить, я заплачу.
Тоже самое