Магиня• 14 октября 2024
шАги...
Чи важливо для вас, що наші нові монети, вірогідно, називатимуться шАги?
Результат:
вже голосів:
36 (40.45%)
Так, важливо. Я - проти!
34 (38.2%)
Байдуже
14 (15.73%)
А що таке шАги?
5 (5.62%)
Так, важливо. Я - за!
Этожзвяздаяегообожаю• 14 октября 2024
Ответ дляКучерявочка
Ви прикидаєтеся чи справді така наївна?
Не тільки клепанням нової монети все обмежиться, це треба замінити фуєву тучу законів, документів, внести зміни в усю ту бухгалтерську тему, та це капець просто скільки зачепить всього!!!!
Не городіть дурниць.Я прекрасно знаю,що нічого особливого там не треба змінювати.Наказом НБУ,з такого то числа шаг дорівнює копійці,і ходить нарівні,до повного виводу з обороту копійки.
Не робіть з мухи слона.
Этожзвяздаяегообожаю• 14 октября 2024
Ответ дляАnnеt
надоело жить во время перемен. сперва противные 90-е, потом немножко пожили в 2000-х спокойно и, видимо, хватит с нас.
Кому як,я в 90-ті почувала себе найкраще.В 2003 лафа скінчилася.Зараз просто працюю за непогані гроші.
Зміни будуть.Вся справа в назві.