Біле пальто• 14 октября 2024
Шторка для душу з Юск
Дівчатонька, підкажіть будь ласка які конкретно шторки для душу в Юску зроблені з тканини, щоб можна було прати в машинці. Як не приїду в магазин подивитись, попадаю на тривогу і вони зачинені.
Кросівки оригінал• 14 октября 2024
А в описі на сайті не вказано?
В мене була біла з надписами, з тканини, прослужила декілька років
Біле пальто
• 14 октября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
А в описі на сайті не вказано?
Ото я сліпа, читала опис і вони мені всі були ’поліетилен’. Зараз передивилась, а то ’поліестер’. Дякую вам, так би і думала, що всі з клейонки
Біле пальто
• 14 октября 2024
Ответ дляЗнову Я
У мене така. Я її пру в пралці. Все норм.
Дякую! Красива шторка, якраз щось таке хочу
Біле пальто
• 14 октября 2024
Ответ дляКупи слона
КУпіть дешеву і міняйте що три місяці
Теж варіант, але хочу саме з тканини, щоб довго служила