KROX@• 15 октября 2024

Ви користуєтесь професійною косметикою? А саме

1. Фарба для волосся
2. Догляд за волоссям
3. Догляд за шкірою обличчя
Які марки порадите?
БезникаЯ• 15 октября 2024
Для волос лакме пшикалку когда-то использовала
Для лица биодерма сейчас сказали, не знаю проф это или нет
Гравіцапа• 15 октября 2024
Для волос -беру краску Велла ну и уход тоже их.
Не заздріть тьоті• 15 октября 2024
Мене фарбують кьоне. В догляді їх шампунь, кондиціонер. Решта для волосся брае
Обличчя в мене солянка. А основному професійна, але для домашнього догляду
Брюлик в стразах• 15 октября 2024
Чем отличается косметика профи от не профи,обьемом баночек?
Я такая - жду трамвая• 15 октября 2024
1. Игора безаммиачная
2. Olaplex
3. Natura bisse, Sesderma, DMK.
интайм_не_предлагать• 15 октября 2024
Для волосся у мене Палет.
А для обличчя - babor, ланком, іс клінік
Замріяна• 15 октября 2024
Пользуюсь, все проф. советовать нет смысла, так как у всех своя кожа и своя реакция. Мне даже рекомендованное косметологом не все подходило
Лялька в колисці• 15 октября 2024
Ответ дляБезникаЯ
біодерма це аптечний масмаркет, міцелярка в них класна
Лялька в колисці• 15 октября 2024
проф. це те шо не можна купити в магазині , все інше маркетинг за оверпрайсом
Розвідка Маші• 15 октября 2024
Ну не знаю, як радити, коли все індивідуально?
Професійно користуватися брендами, це ж в розумінні відвідань салону, де порадять засоби, що підходять саме вам?
Наприклад, фарба в мене професійна, Матрікс.
Догляд для волосся також радила перукар, MOOD та Inebrya
А догляд за обличчям - перейшла з Сесдерми та українську лінійку МyIDi, мені на сайті підібрали повний догляд, а не один чи два продукти, як я брала у Сесдерми. Догляд складає всі етапи від очищення до живлення. Мені подобається
Добродійка• 15 октября 2024
Все кроме краски, т к на нее аллергия. Для волос брае больше всего нравится. Пробовала многое.
Для лица пока я на медик8. Пробовала тоже много, восторга нет ни от какой марки. Хочу попробовать циркадией закупиться.