Інно4каа• 15 октября 2024

незадоволенні життям на Кідстафі

Чому як створюєш нову тему так мало адекватних коментарів,більше якихось підколів , невдоволень і т.д, і те саме стосується коментарів під іншими темами. От негативні люди,вам немає більше чого робити і писати іншим гидоту?якщо немає чого відповісти краще пройдіть мимо. Від цього,що ви пишите гидоту,у вас життя не зміниться в кращу сторону ,ви як і були нещасними,так і ними залишитеся!!!!!
Kaktus_Od• 15 октября 2024
Не треба тримати зло в собі. Треба анонімно зіпсувати настрій іншим

Elena_Kiev_Solomenskiy• 15 октября 2024
может вы просто без юмора?
7_кг_рыбы• 15 октября 2024
Автор интересно не то ,что другие пишут негатив. Интереснее почему эти буковки на экране на вас могут повлиять?
mylimasis• 15 октября 2024
Защитница
Не такая, как все
mylimasis• 15 октября 2024
Ответ для7_кг_рыбы
А когда на смайлы-реакции обижаются)
Abrado• 15 октября 2024
Не акцентуйте уваги на негативі, зосереджуйтесь на нормальних адекватних відповідях.
Asteroidea• 15 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
может вы просто без юмора?
Та як би гумор. Тут реально багато злих коментарів, мізогінія в чистому вигляді. Іноді автори тем звертаються за підтримкою та порадою, а у відповідь отримують засудження та приниження
Такий тренд це не відповіді щасливих врівноважених самодостатніх жінок. Це реалізація самоствердження шляхом приниження інших. Ось тільки це не зростання для них і вони не розуміють, що принизивши інших вони залишаються там де і були

Elena_Kiev_Solomenskiy• 15 октября 2024
Ответ дляAsteroidea
представьте, что это злой животный мир, и сразу не будет идеализации
Janeke_in_UA• 15 октября 2024
Жизнь такая, что люди стали или злее или просто устали скрывать истинное лицо)
автор Інно4каа • 15 октября 2024
Ответ дляKaktus_Od
ви абсолютно праві)
автор Інно4каа • 15 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
может вы просто без юмора?
я можу відрізнити юмор,негатив і підколи
Targarian• 15 октября 2024
Ответ дляKaktus_Od
Вы уверены что оно Зипсуется не у вас ? ))А то могут ответить некоторые так , что мало не покажется )
автор Інно4каа • 15 октября 2024
Ответ для7_кг_рыбы
на мене особисто ніяк,але в людей є делікатні теми і їм дійсно потрібна порада, а не знущання
автор Інно4каа • 15 октября 2024
Ответ дляmylimasis
Защитница
Не такая, как все
а чому би і ні)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 15 октября 2024
Ответ дляІнно4каа
давайте, я вам скажу... поиграю в психолога:
не просить советы и не жаловаться (даже здесь) приведет вас к личностной зрелости и вы будете избавлены от чужого негатива, кот. сильно ранит)))
бьют только в слабые точки- это физика.
Targarian• 15 октября 2024
Ответ дляІнно4каа
ви абсолютно праві)
Так вы сейчас сами на стороне зла этим комментом поддержки
автор Інно4каа • 15 октября 2024
Ответ дляAsteroidea
повністю з вами згодна
Natal_ka91• 15 октября 2024
З людей виходить те, чим вони наповнені. В нинішніх умовах ще й тривожність дає своє
Dark_Elf• 15 октября 2024
А те, кто темы создает - в большинстве случаев прям все довольные жизнью и счастливые? Может просто не все умеют воспринимать критику адекватно?

автор Інно4каа • 15 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
бьют только в слабые точки- это физика.
Є теми у людей,які потребують підтримки і їх негативні відповіді,ще більше можуть нагнітати.
автор Інно4каа • 15 октября 2024
Ответ дляTargarian
де ви бачите зло?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 15 октября 2024
Ответ дляІнно4каа
дорогая гражданочка- сила внутри вас, а не внутри других людей.
автор Інно4каа • 15 октября 2024
а оці ваші смайлики говорять самі за себе,що нещасні жінки
автор Інно4каа • 15 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
повторюся:я не особистопро себе писала, а і про відповіді до коментарів інших людей
mylimasis• 15 октября 2024
Ответ дляІнно4каа
Хахаха
Вы тот самый человек реагирующий на смайлики))))))
автор Інно4каа • 15 октября 2024
Ответ дляmylimasis
Хахаха
якщо людина розумна,вона не буде ставити тихо такі смайли і мовчати
Elena_Kiev_Solomenskiy• 15 октября 2024
Ответ дляІнно4каа
значит, все мы должны созреть, чтобы не обижаться на негатив или его избегать
7_кг_рыбы• 15 октября 2024
Ответ дляІнно4каа
Удалено администрацией...
автор Інно4каа • 15 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
не всі так можуть,люди різні
mylimasis• 15 октября 2024
Ответ дляІнно4каа
А как будет? Придёт в тему и сообщит, что это её реакции?
Это такая мелочь
Кто в здравом уме будет на это обращать внимание?