Лама_мама• 15 октября 2024

Дівчата, який бал набрали ваші діти після 11 і куди вступили?

Дівка в намисті• 15 октября 2024
Цього року?

Блакитне небо• 15 октября 2024
198,200,196 -2022рік,Могилянка,маркетинг.
Дівка в намисті• 15 октября 2024
Ответ дляБлакитне небо
Круто
Глаголиця• 15 октября 2024
200, 196, 193 УКУ
СМСница• 15 октября 2024
Ответ дляБлакитне небо
З репетиторами? З якого класу почалися репетитори?
Куратор дебошей• 15 октября 2024
Ответ дляДівка в намисті
Круто
Тут других резутов практически не бывает. 180 это не смываемый позор на три поколения.
Я супер-пупер• 15 октября 2024
Средний 187 кажется. КПИ ИПСА бюджет со стипендией
Блакитне небо• 15 октября 2024
Ответ дляСМСница
протягом 4-місяців математика і історія.ну,така дівчинка!
Алгонавт• 15 октября 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Може пишуть саме ті дівчата, чії діти дійсно набрали бали, і навчаються. Я не пишу тут про свою дитину саме із за таких, хто тролить людей, в кого щось краще. Іноді відкриваю віконце написати, а потім бачу пост , як ваш))) і думаю, а навіщо?

Я супер-пупер• 15 октября 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Та ну, на сайте вступ можно посмотреть на какой факультет и какой бал на бюджет. И будет он все ниже и ниже. Мальчиков вывозят, да и девочек тоже. А в КПИ групп меньше не становится. Понятно первыми в темах пишут те, кому есть чем похвастаться. А результаты с которыми поступили можно и на сайте глянуть
Триндю-бриндю• 15 октября 2024
192, маркетинг
Блискавка• 15 октября 2024
Ответ дляБлакитне небо
Бюджет?
Блискавка• 15 октября 2024
Столько , молодежи поступает на маркетинг. В продажах, потом работать будут?
Деловитая• 15 октября 2024
Не складала, вступила за кордоном, графічний дизайн
Дівка в намисті• 15 октября 2024
2023 рік
Львівська політехніка
Воздух в банке• 15 октября 2024
Дивилася за дітьми знайомих цього року
То в середньому в районі 150 середній бал
У всіх бюджет, технічні спеціальності
Гуманітарна - контракт
І всі у Львові
Латвийские_Номера• 15 октября 2024
Ответ дляДеловитая
А для вступу закордоном, що вам було отрібно? Атестат місцевої школи? Там також бали і боротьба за місця?
ОдинРазНадетое• 15 октября 2024
А моя дочь получила очень низкий бал.
Пошла в училище.
Будет ногти пилить.
Я очень растроилась, а сотрудник меня успокаивал:Говорит когда он работал в банке, все девочки во время декрета переучивались на маникюр/ брови/ресницы и в банк уже не выходили. Говорит, что моя изначально все поняла и не теряет время)))
Я все равно за высшее образование
Дівка в намисті• 15 октября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Наш атестат також підходить. Творчий конкурс. Може мовний сертифікат. Може портфоліо.

Сорока-ворона• 15 октября 2024
Десь 150 середній бал. Навчається у КСЕ
Блакитне небо• 15 октября 2024
Ответ дляБлискавка
Бюджет?
ну,так!!
Блискавка• 15 октября 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
А моя дочь получила очень низкий бал.
Пошла в училище.
Будет ногти пилить.
Я все равно за высшее образование
У знакомой дочка ходит на маникюр. Девочки- экономисты, ногти пилят. Зарплата в разы выше. Дочка, знакомой, перешла на заочку ( психология) и тоже ногти пилит. Довольна, 1 курс
Лентяйка• 16 октября 2024
184 конкурсний бал (200, 189, 177, 176)
КНУ Шевченка, 121 інженерія програмного забезпечення, є стипендія)