Анонім Завгосп• 15 октября 2024
Який аромат ваш улюблений?
Лише один
Мій це Gritti Adele
Свекруховна• 15 октября 2024
Важко виділити один, дуже люблю парфуми, але якщо закрити очі і уявити, що заберуть всі окрім одного,то це буде Tom Ford White Suede
Педиатор_я• 15 октября 2024
Kilian Angel`s Share - дуже звабливий запах дорогого алкоголю і в той же час чогось солодкого і пристрасного. Чистий секс. Крім ціни)
Телефон Рубика• 15 октября 2024
У меня банальный Kenzo L´Eau Pour Femme
Каких только не было парфюмов, но этот нежно люблю лет 20 )
Анонім Завгосп
• 15 октября 2024
Ответ дляСвекруховна
Маю його нову версію
Свекруховна• 15 октября 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Маю його нову версію
Нова,на жаль, відрізняється від попередньої. Стара версія має більш витончений аромат.
Мизимец• 15 октября 2024
Ответ дляПедиатор_я
Маю кілька аналогових варіантів, підробок, клон Зари і вони всі мені подобаються в холодну пору👍