Вимагаю спілкування• 15 октября 2024
Мust have у кого тонкие волосы
Поделитесь своими чудо-средствами, которые смогут сделать из тонких волос объем.
Галябалована• 15 октября 2024
Ответ дляКарамбулкул
в чем прикол расчесок дайсон?
В быстрой укладке
ЯяяКакаджамбо• 15 октября 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
О, смотрела на него, но все никак не дойдет дело до покупки. Стоит брать?
Мне оно ничего не делает
Пахнет приятно и все (но на любителя запах)
Я Вас не боюся• 15 октября 2024
Ответ дляРадуга-дуга
+ біотін + харчування
А харчування ви що маєте нс увазі?
Пс. У мене тоненьке як дитяче. І до того ж, пухнасте. Було нормально коли щомісяця фарбувала в салоні. Я не блонд. Просто фарбування в один тон. Вдома теж фарбую, але ефекта того не отримую. Жах на голові, вже не знаю як з цим боротись
Яйцеголовая• 15 октября 2024
Ответ дляФайно Замало
ой я как то нагнулась над ванной помыть голову, так шею защемило, месяць не могла башкою крутить
то ще добре. що не як я(((( висушила, з понтом, по-рекламному, махнула головою назад і забула, що у шафці дверку не закрила
Вимагаю спілкування
• 15 октября 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
А харчування ви що маєте нс увазі?
А в какой цвет краситесь?
ЯяяКакаджамбо• 15 октября 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Для вирівнювання в них трохи інший, теж непоганий
Тоже ничего не делает особо
Но как взбодрился муж, когда я этот флакон из коробки достала
РокерША• 15 октября 2024
У меня пикси, мне хороший результат дала пена для волос сильной фиксации профессиональная.
Но часто, ой как не люблю на волосы наносить .
Радуга-дуга• 15 октября 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
А харчування ви що маєте нс увазі?
Нормальне, збалансоване, риба, овочі, фрукти...
Помити, промокнути, побільше маски, не шкодувати, щоб ввібрало волосся, змити, тоді промокнути або підсушити і незмивашку якусь. висушити зверху вниз.
Волосся треба чимось наповнити, в вашому випадку маскою. Головне її не на корені наносити. Якщо проста. Бо є такі, що можна і на корені, але вони суттєво дорожче
Я Вас не боюся• 15 октября 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Та масок тіх, різних, і корейські і проф і філери і з прогріванням і по півгодини - до одного місця.
Залізна пані• 16 октября 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Та у меня руки из одного места. Это нужно еще уметь правильно себе укладывать. Салонная укладка действительно творит чудеса. Сам так себе укладку не сделаешь
Мама фіфті цента• 16 октября 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Тоже ничего не делает особо
У меня глядя на этот флакон возникают такие же мысли, как и у вашего мужа)) Мало того, что цвет дебильный, портит мне всю картинку на тумбочке, так еще и этот набалдашник дурацкий.