KROX@• 15 октября 2024
Порекомендуйте гарні ресурси для вивчення англійської дітям початкові класи.
В інтернеті повно всього, але може хтось порекомендує провірені, що дають результат.
Сунуся в чужі справи• 15 октября 2024
Трішки підучити і на англомовні сервера ігр, де є спілкування.
Ресурси не знаю, займалась з вчителем
Небалувана Галя• 17 октября 2024
Khan academy kids
Starfall
Worldwall
Abcya.com
Скачайте підручник якийсь з сучасних, все можна знайти безкоштовно і інтернеті. І йдіть по темах. На сайтах можна відпрацьовувати.
Starfall
Worldwall
Abcya.com
KROX@
• 18 октября 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Khan academy kids
Starfall
Worldwall
Abcya.com
Starfall
Worldwall
Abcya.com
Дякую