Два-три тижні і фсьо• 15 октября 2024

Особлива дитина в класі

У класі моєї доньки є особлива дівчинка. Я не знаю, який в неї діагноз. До п´ятого класу все було добре. У дітей був один вчитель, який вчасно заспокоював цю дитину, інцидентів було не так багато. А зараз - ситуація дуже складна. Шкільної мами вже немає, на кожному уроці вчитель-предметник. У особливої дівчинки часто трапляються істерики, які заважають працювати вчителям та дітям. І це не просто "балувалася та випадково щось трапилось", це постійні нестандартні ситуації, які забирають час та увагу учнів, нерви вчителів. Потрібен соціальний педагог, який допомагатиме особливій дівчинці на кожному уроці. Але для цього обов´язкова згода батьків. Батьки наче не бачать проблеми. Їх донька ходить до школи, в неї високі інтелектуальні здібності та невеликі, на їх погляд, особливості поведінки. Як має вирішуватися подібна ситуація законним шляхом? Що можуть зробити батьки учнів класу для того, щоб батьки особливої дівчинки погодилися визнати проблему та оформити інклюзиве навчання?
Черговий по кухні• 15 октября 2024
Ви нічого не можете зробити. Дівчинці показаний тьютер? Якщо так, то його мають виділити безкоштовно. Чи батьки проти тьютора?
Мрію про космос• 15 октября 2024
треба спитати думку вчителів. Я так розумію ви зі слів своєї дитини це знаєте? Тому треба вирішувати все коллективно. Якщо це дійсно проблема то тут треба збиратися дітям, вчителям і батькам і директору і все обговорювати.
Ашолюдискажуть• 15 октября 2024
Что говорит администрация школы? Директор, завуч? Есть диагноз подтвержденный? Психолог работал с ребенком?
автор Два-три тижні і фсьо • 15 октября 2024
Не тільки зі слів дитини. Вчителі теж про це говорять, пишуть скарги на поведінку. Було чимало конфліктних сиуацій між батьками через дітей із залученням адміністрації школи.
Наездница• 15 октября 2024
Нічого не зможете зробити і якщо в дитини нема діагнозу, то і тьютора не буде
Черговий по кухні• 15 октября 2024
Ответ дляМрію про космос
А колектив тут до чого,якщо у дитини є всі законні підстави навчатися в загальній школі? Обговорювати діагнози дитини колективно, ви серйозно?
Люблю_смаколики• 15 октября 2024
Маму направити в ІРЦ вашого району, я нехай відкривають інклюзивний клас офіційно, тоді буде асистент вчителя кожного дня і уроку біля дитини.
я не хочу обговорювати діагноз, я хочу, щоб усім було комфортно навчатися. І моїй дитині, і тій дівчинці
Мрію про космос• 15 октября 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
у інших дітей теж є права навчатися в здоровому середовищі і отримувати повноцінну освіту, а не кожен урок втрачати по 20 хвилин.
МастерЮля• 15 октября 2024
Ответ дляНаездница
Інклюзію можна і без діагнозу отримати
Ашолюдискажуть• 15 октября 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Но без диагноза ни о какой инклюзии не может идти речи
МастерЮля• 15 октября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Чому??
GaleTTa• 15 октября 2024
Раньше не было особенных детей и у нас да были в классе такие оторванные дети, как-то сосуществовали. Дети ставили на место по своему, учителя тоже особо не носились с ними.
Знаю в соседнем классе в школе сына родители написали жалобу и такого ребенка перевели в специализированную школу.
Ашолюдискажуть• 15 октября 2024
Ответ дляМастерЮля
Чому??
На каком основании?
МастерЮля• 15 октября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
На каком основании?
На основі особливих освітніх потреб, визначених ІРЦ
Борода• 15 октября 2024
Ответ дляМрію про космос
Вам треба в лісі подалі від людей жити.
Щось не подобається?
Отож бо дивіться за собою.
Ашолюдискажуть• 15 октября 2024
Ответ дляGaleTTa
А у моей старшей дочери был такой персонаж в классе: выпгривал в окно первого этажа, кидался на учителя, закрывался в туалете школьном и орал там как ненормальный, кусал детей, сидел под партой…. Диагноза у него не было. Классный руководитель, когда выпустила их класса в 4 классе, ушла из школы, он всю кровь из нее выпил
Мама дівчинки свідомо не згадує про діагноз. Напевне, щоб не псувати біографію дитині. Як бути в цій ситуації? Я не хочу нікого ображати, лізти в чужу спправу. Я лише прагну, щоб на уроці була нормальна атмосфера. Вже йде підлітковий вік. Це безвідповідально залишати цю дитину без тьютора.
Мрію про космос• 15 октября 2024
Ответ дляБорода
Вам треба в лісі подалі від людей жити.
Щось не подобається?
Отож бо дивіться за собою.
Ви щось плутаєте. Я тему не створювала, мені все подобається.
Анонім Секретар• 15 октября 2024
Які постійні нестандартні ситуації?
Приклад можете привести?
Файно Замало• 15 октября 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
у класі мого сина один такий ’без діагнозу’ і з законними підставами мало не вбив однокласницю. А у старшій групі в садочку у доньки засадив дитині олівець в плечі зі всієї дурі. І теж їх мамки кричали до того часу, що є ’законні підстави’...
Шалена красуня• 15 октября 2024
Не ваші справи
Анонім Секретар• 15 октября 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Яких?
Не їм після шостої• 15 октября 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Люди читают .опой, ..опой читают люди
Белочкой зови• 15 октября 2024
Я со своим особенным ребенком (с официальным диагнозом, чтоб не переживали те, кому важно) живу в своем пузыре частной школы и горя не знаю как раз таки не хотела в гос идти, потому что уверена что было бы повышенное внимание если особенный ребенок что-то делает не так, под микроскопом ситуацию рассмотрят, то ли дело обычные с ума сходят))
Анонім Секретар• 15 октября 2024
Ответ дляМастерЮля
Чому??
Подумайте
Не їм після шостої• 15 октября 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я би на місці вчителів відмовилася вплоть до звільнення, якщо б дитина дуже заважала
Черговий по кухні• 15 октября 2024
Ответ дляФайно Замало
У класі моєї дитини такий хлопець був, але він був нормотиповим. Хочете дискримінацію влаштувати? Не боїтеся, що і ваша дитина буде комусь не до вподоби і вам запропонують піти геть?
З понеділка на дієті• 15 октября 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Зніміть рожеві окуляри!
Тьютор це через ірц, при РДУГ (сдвг) тьютора не дають, а дають при діагнозі аутизм(тобто інвалідність на все життя).
При цьому в школі тьютор реально не з´явиться, бо у нас тут не Німеччина чи Швейцарія з зарплатою соц робітника, в Києві це мінімалка. Яка людина в здоровому глузді піде з аутистом за мінімалку працювати? Ніхто! Бо їм навіть няню за ставку в 3 рази більше мінімалки знайти проблема, бо з ними ало хто згоден працювати
Отже, в школі нічого не зміниться, навіть якщо батьки дитини пройдуть всі коло ірц
Живіть, як є або на батьківських зборах обговоріть, що можна зробити, щоб допомогти цій дитині в класі і таким чином допомогти всьому класу
Б´є вчителів, коли їй не подобається завдання. Найскладніше те, що вона швидко виходить із себе, наприклад, через самостійну або контрольну, і довго та голосно істерить на уроці.