Крихітка на всі• 16 октября 2024

Что вам помогло вызвать самостоятельно роды?

Весёлая морковка• 16 октября 2024
не вызывала, сами начались
Файна дівка• 16 октября 2024
Ничего, перепробовала я всё известное, пожалуй))
И_В_офигительных_штанах• 16 октября 2024
Нічого. 42 тижні ходила. Стимулювали.
автор Крихітка на всі • 16 октября 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Нічого. 42 тижні ходила. Стимулювали.
С каким же весом вы родили малыша?
Я первого в 37 недель родила с весом 3140. Мне кажется если бы до 40 доходила было бы около 4 кг
Ответ дляКрихітка на всі
С каким же весом вы родили малыша?
Вага звичайна, 3.560 кг, зріст 56.
Я сама худенька. Вже у родзалі прийшлося проколювати плідний пузир.
Фрикаделька• 16 октября 2024
Я поїла незвичну їжу, зі спеціями, наступного дня вже була з малям. Тільки пізніше вичитала. що це могло приспорити пологи
Мама Карло• 16 октября 2024
В обох випадках до 40 тижня нічого не допомогло, стимулювали (поставили ламінарії, що і шийку підготувало і родову діяльність розпочало), народила через день - трохи більше 4 кг (сама до вагітності 55 кг), все норм.
Девальвация• 16 октября 2024
Секс. Через час начались схватки
Мурзилка• 16 октября 2024
В первый раз подняла и немного пронесла тяжелую сумку.
Второй раз долго ходила гуляла. У меня матка всю беременность в тонусе была, приходилось много лежать. Долгим хождением спровоцировала схватки
Файна дівка• 16 октября 2024
Ответ дляКрихітка на всі
С каким же весом вы родили малыша?
у меня стршая в 40+3 3270 родилась, а младшая после прокола пузыря в 41+5 - 4130. 4 часа от прокола до рождения.
Мама Карло• 16 октября 2024
Ответ дляДевальвация
Секс. Через час начались схватки
В нас в палаті дівчат на вихідні відпускали і теж радили, але всі вертались в понеділок хоть би шо))) Хоча навіть лікар казав що непоганий метод)
От підлогу мити не сподобалось, тільки кості тазу розболілись. Важкого не ризикнула підіймати, як і істи гостре, нашо ті проблеми.
Мама Карло• 16 октября 2024
Більшості дівчат допомогав гель та ламінарії, майже всі поступали в род зал або тієї ж ночі або через день. Окситоцин не кололи і води спускали тільки коли вже в схватках.
Огляд був делікатний, теж не варіант... Хоча одна лікар могла легенько пальцем відшарувати, що провокувало початок, але хто знає цю статистику...
Ms. При теле• 16 октября 2024
Помила підлогу на балконі))
Гуру троллинга• 16 октября 2024
мастурбація