палка-копалка• 16 октября 2024

У кого дети с аутизмом, скажите как они вели себя на детской площадке?

3...4 года. Хотят туда идти? Им нравится? Что нравится? Мой туда летит. Диагноза нет. Но желание играть на детских площадках идет в разрез со спектром РАС?
Ищу Аленя• 16 октября 2024
Вы сами ищете симптомы? Летит к детям, это плохо? Почему?
автор палка-копалка • 16 октября 2024
Ответ дляИщу Аленя
нет, не к детям. увы. на качели, на горки
Вільний митець• 16 октября 2024
Удалено администрацией...
Вільний митець• 16 октября 2024
Ответ дляпалка-копалка
Яка різниця?
Ви дитині приписуєте спектр через те, що він любить дитячі площадки?
автор палка-копалка • 16 октября 2024
Ответ дляВільний митець
Удалено администрацией...
а Ви стикалися з нетиповими дітьми взагалі? Якщо так, такого б не написали(
Вільний митець• 16 октября 2024
Ответ дляпалка-копалка
Ваша дитина типова
Заспокойтеся
САМ_ТАКОЙ• 16 октября 2024
В 3-4 года в силу возрастных особенностей дети не слишком стремятся играть друг с другом
Бибер-анонимер• 16 октября 2024
Нет связи между РАС и желанием играть на площадке.
Что маму должно насторожить:
1. У ребенка задерживается речевое развитие, есть проблемы с пониманием обращенной речи.
2. Стимы. Это повторяющиеся движения без очевидной цели. Это могут быть прыжки, размахивание руками, крылышки, кружение итд
3. Сложности с коммуникацией, ребенок не показывает пальцем на то, что хочет, избегает глазного контакта, не играет в игры с сюжетом, то есть машинку не катает, а крутит колеса или просто бросает, строит игрушки рядочками.
4. Ребенок не разделяет эмоции и внимание с взрослым. Если Вы скажете Саша! смотри, трактор! И покажете рукой, он не повернется посмотреть. Часто первое опасение родителей это что у ребенка проблемы со слухом.
4. Пищевой консерватизм. В 4 года ребенок может есть 5 продуктов и всё.
5. Любовь к привычным маршрутам и определенному порядку вещей
6. Мелтдаун.
автор палка-копалка • 16 октября 2024
Ответ дляВільний митець
Яка різниця?
я як раз хопаюся за рятівну соломинку. Ви мене не зрозуміли. Маркери були. А зараз є цікавість до шумного майданчику, але не до дітей. Діти не сильно цікавлять.
Невгамовна• 16 октября 2024
Майданчики подабалися, завжди любив довго гойдатися на гойдальці будь-якої пори року. От зараз 5.5, то вже менше, більше гірки приваблюють, лабіринти. З дітьми контактує лише в присутності старшої на рік сестри, без неї дітей сторониться.
Вільний митець• 16 октября 2024
Ответ дляпалка-копалка
І?
Вам потрібно до психолога, бо ви калічите свою дитину
Вільний митець• 16 октября 2024
Ответ дляпалка-копалка
Про які маркери йдеться? Психіатр дитині 2+ без проблем поставить аутизм
Тому якщо ви не були у психіатра, а просто надумаєте дитині аутизм, то це жах
автор палка-копалка • 16 октября 2024
Ответ дляВільний митець
Ваша дитина типова
Заспокойтеся
я это и хочу. раньше были маркеры РАС. Они уходят. Я как раз против РАС
Вільний митець• 16 октября 2024
Ответ дляпалка-копалка
Ну якщо ви Куку, то вам скрізь будуть вони виднітися
автор палка-копалка • 16 октября 2024
Ответ дляНевгамовна
Чи є діагноз? ЗРР?
Допоможіть знайти• 16 октября 2024
Не розумію вашої логіки автор, але все таки скажу. В племінниці РАС, майданчики завжди любила. З дітьми не гралася, але качелі, гірки і т.д. любить
автор палка-копалка • 16 октября 2024
Ответ дляВільний митець
Вгамуйтеся. Я проти педіатра йду. Педіатр вказав на маркери. Мені діагноз не потрібен як раз
Невгамовна• 16 октября 2024
Ответ дляпалка-копалка
Чи є діагноз? ЗРР?
Немає діагнозів, ми в іншій країні з початку війни. Але є стіми, є інші моменти, що вказують на РАС. Та мова збережена, хоч і не на рівні з однолітками (тобто ЗРР точно), є розуміння, емоції. В мене дві старші дитини, я проблему бачу, вона не вигадана, на жаль. Займаюся так, як можу. Зараз ненадовго в Україні, буду намагатися потрапити до психіатра.
Вимагаю спілкування• 16 октября 2024
Ответ дляпалка-копалка
Он или есть или нет. Скрывать что то - ребенку вредить
автор палка-копалка • 16 октября 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
зрозуміло, дякую. Тобто, що почав любити майданчики - це не знімає можливості РАС(((.
автор палка-копалка • 16 октября 2024
Ответ дляНевгамовна
Ви за діагноз? Чи проти? Бо це спецшкола
Допоможіть знайти• 16 октября 2024
Ответ дляпалка-копалка
Тобто педіатр каже, що є симптоми РАС і направляє вас до спеціалістів а ви заперечуєте і бажаєте закривати очі? Шукаєте якісь відмазки, типу, тато теж пізно почав говорити, це характер такий і т.д ? Автор, якби це не було важко, але треба дивитись правді в очі. Зрозумійте, чим швидше почнете лікувати дитину, тим більше шансів, що витягнете своє дитя до норми. Не втрачайте час, потім будете дуже шкодувати
Вимагаю спілкування• 16 октября 2024
У ребенка аутизм. Любит площадки и общение с людьми и детьми , даже навязчивое общение, прилипает ко всем
Лучше не теряйте время, дальше будет сложнее наверстать упущенное
Невгамовна• 16 октября 2024
Ответ дляпалка-копалка
Навчання буде в Україні. Це звичайний клас з інклюзією. Повторюся: мова збережена, рахує, вчить літери, швидко запам´ятовує - це не спец.школа. Мені важливо, щоб хоч якось міг спілкуватися з оточуючими.
автор палка-копалка • 16 октября 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Спасибо. Понятно. Значит площадки не показатель((
автор палка-копалка • 16 октября 2024
Ответ дляНевгамовна
успіхів вам!
Вимагаю спілкування• 16 октября 2024
Ответ дляпалка-копалка
Нет конечно. У моего и указательный жест есть. И многое другое. Точно скажет психиатр или тест.
Невгамовна• 16 октября 2024
Ответ дляпалка-копалка
успіхів вам!
Дякую! Навзаєм! Якщо маєте можливість, поспілкуйтеся з психіатром. Силою ніхто вашій дитині діагноз не впише, але ви будете розуміти, куди рухатися (якщо треба).
автор палка-копалка • 16 октября 2024
Ответ дляНевгамовна
та теж не маю
Вимагаю спілкування• 16 октября 2024
Ответ дляпалка-копалка
та теж не маю
Есть онлайн опросники для родителей. Можете пройти. Только важно быть откровенным в ответах