Щось чоловіки за 45 люблять задивлятися на дівчат і коментують зовнішність. Трішки бридко від такого. І був би хоч один красивий статний, та ні, усі як на підбір щось якісь не дуже. У кого щось подібне буває? Діліться історіями
Настя -4d2b• 16 октября 2024
Нет,но моей знакомой всегда алкаши делают комплименты и все с ней знакомятся. Мне лично такое очень неприятно
Ответ дляНастя -4d2b
100%, одна справа коли людина тобі приємна, інша коли якийсь пузач . Та й взагалі коментувати зовнішність то не від великого розуму, мали б виховання, розуміли б що це не ок
Elena_Kiev_Solomenskiy• 16 октября 2024
алкаш хотел познакомиться, а я сказала, что ’со мной тоже не все хотят знакомиться’. он обиделся)
Недавно якийсь мужик сказав, що доганяв мене щоб сказати які класні в мене духи( в дочки сперла).
А колись біля Лаври підійшов бомж попросити в моєї співрозмовниці грошей а до мене повернувся і сказав ’ Який хароший в тебе адікалон’😂😂😂
Адікалон -це мадемуазель шанель був))