Доставучая• Изменено 17 октября 2024
Чи може бути ризик що я вагітна після анального сексу?
В минулому місяці ми з хлопцем займалися анальним сексом без презервативу, та без закінчення (у мене він не закінчував), після цього пішли місячні, у цьому місяці в мене нічого не було, але всі признаки вагітності. Почала часто бігати в туалет по маленькому, вздувся живіт, під час можливої овуляції були світло коричневі виділення (такого раніше не було), також почали боліти груди за 13 днів до місячних (у мене завжди болять груди га місячні) але зараз залишилося 3 дня до місячних і груди начебто перестали боліти. Чи є ризик вагітності?
Жена аллигатора• 17 октября 2024
Овуляция в беременность? Видели когда-то как кенгуру новорожденный в сумку заползает? Если ваш парень - кенгуру, то вполне возможно что спермики за этот месяц переползли куда надо.