Зашла на 5минут• 17 октября 2024

Трешнякова ситуація

Нещодавно сталася певна ситуація. З чоловіком зустрічаємося більше року. З мамою його знайома. А це був день його народження. Приїхала мама,сестра з племінницею,двоюрідний брат з жінкою і найкращий друг з жінкою. Святкували вдома в нього, лиш увечері вийшли в кафе на каву і тістечко. У чоловіка з мамою стосунки дуже тісні. На відміну від дочки (його рідної сестри). Вона матері не допомагає нічим- привіт,бувай- от і всі стосунки. Цей же все мамі і мама ним крутить,як циган сонцем в свої 73. І от ситуація за столом. Мій чоловік звернув увагу,що у сестри красивий годинник(у нього фетиш на годинники). Чоловік сестри відповів - це я подарував. А мій кавалер - а от я мамі подарував теж якісь там(3 чи 4 роки тому). Тут підключилися в розмову друг його і брат двоюрідний. І кожен наввипередки хвалився ЩО він там купив жінці- годинник,сережки,телефон. Треш полягав в тому, що чоловіки хвалилися своїми половинами,а цей щоразу згадував маму свою...Це в 47 років. А я мамі те подарував,а я те подарував...Я сиджу лиш мовчу. Тоді його друг каже - то добре,що ти мамі даруєш,а що ти К .(тобто мені) купив.? І тут некрасива пауза. Бо нічого такого. Кавоварку Біалетті на 8 березня і букет квітів з невеликою сумою на др. Мені так стало незручно. І йому теж. А я думаю,що я тут роблю? Бо дійсно,вічно для мене грошей нема:нікуди особливо не ходимо,ніде не буваємо,ніяких подарунків,допомоги.НІЧОГО. То нема грошей,то хворіє..Зараз він хоче зустрітися,а мені стало просто огидно. Я не хочу геть бачити його. З прозрінням мене можна привітати.
Брюлик в стразах• 17 октября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Она написала сколько мужику.и вы считаете гномизм нормой?)
Я за равноправие, почему она престарелый? Она конечно же молодуха
автор Зашла на 5минут • 17 октября 2024
Ответ дляЛама_мама
Підождіть думати про розставання.
Сходіть з ним до трц, зайдіть в Пандору. Приміряйте пару прикрас.
Скажіть йому як би вам хотілось цей милий кулон
ми вже ходили в тц. він купував ЛИШ СОБІ.мені нічого навіть не запропонував.
Аnnеt• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
як раз через це він довго один. раніше я не розуміла цього. але тепер я розумію чому втекло 2 попередні жінки і остання зробила аборт і народжувати не захотіла.
откуда такие подробности, это он вам откровенничал? если да, то ну и трепло.
Lilian-nochka• 17 октября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
А зачем бабе отношения,где она будет вторым мужиком?)что бы что?
Апофиозная• 17 октября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Та ладно вам,малой мальчик подарил 2 пары обуви,цветы часто и огромный адвент календарь.мальчику 17,подработки только
У мальчика подохреневшая девочка, если честно. Ладно цветы, календарь, но в 17 лет девочку одевать должны родители.
Alienmoon• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
хочеться просто жити,а не грати ролі. в нього мама завжди буде на 1 місці. елементарний приклад- я вже декілька разів казала,що ми не ходимо нікуди.Пішли в кіно,наприклад. мовчить.Але як приїхала мама і сказала,що вона давно трубочки в руках не тримала,то бігом повів її в кафе
Автор , а вам сколько лет ?
Есть дети , работа хорошая? Зачем вам этот мамкин сынулька под полтинник ?
Не заздріть тьоті• 17 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
А ви його просили подарувати щось?
Если надо просить о таком, то не надо.
Брюлик в стразах• 17 октября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Опять же, неизвестно сколько ей лет и что она из себя представляет
автор Зашла на 5минут • 17 октября 2024
Ответ дляАnnеt
мама його розказала. а про те,що пішли жінки і не треба розказувати. все є на сайті Стан судових справ. Обидві подали на розлучення перші і це є в системі.
Анонимус Я• 17 октября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Мальчик живет за счет мамы и папы, а свои подработки тратит куда хочет. Когда мальчик с этих подработок начнет платить аренду и помогать пожилым родителям, тогда поговорим с вами.
Я мужика не защищаю, но и автор тут тити мнет и обижается не весть на что: у мужика отношения с мамой длиться 47 лет, а барышня с ним год в отношениях и обижается что при обсуждении подарков, мужик рассказал про маму а не про нее.
Стрибну в гречку• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
як можна просити подарунки? він знає що я люблю. цього досить. його ж мама не просить. мама лиш співає ЩО вона любить,і він 70% зп своєї витрачає на маму. сам живе на те що лишиться і підробітки.але з підробітками зараз глухо,тому не дуже. живе на мізерні гроші.все мамі
Звідки ви знаєте, що мама не просить? Тим більше ви лише зустрічаєтесь. Чоловіки дуже різні. Мій два рази в житті подарував сам мені золоті прикраси. Сказати, що це був дивний вибір, то не сказати нічого. Більше ніяких експериментів, кажу, що конкретно я хочу і все.
Брюлик в стразах• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Он последний мужчина на земле?
автор Зашла на 5минут • 17 октября 2024
Ответ дляAlienmoon
Автор , а вам сколько лет ?
є робота,є дочка.
Анонимус Я• 17 октября 2024
Ответ дляЛама_мама
Підождіть думати про розставання.
Вы серьезно? Пандора магазин для тех кто перебивается подработками?
KievN• 17 октября 2024
Мало ли что он маме дарил 4 года назад и какие тогда у него были возможности
Не заздріть тьоті• 17 октября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
А старой, бедной и страшной нужен нелюбящий ее жлоб? Да ладно.
Стрибну в гречку• 17 октября 2024
Ответ дляСон і дрімота
В 17 лет покупать девочке обувь? Родители ей не покупают вещи?
Что вас удивляет? Мой в 18 лет подарил девочке кроссовки, которые она очень хотела. Родители ей конечно же купили бы их, он захотел сделать приятное. Дочке парень тоже привозил обувь, был с родителями за границей. Что странного? Украшения и цветы тоже дарят.
Брюлик в стразах• 17 октября 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ну автору нужен
Alienmoon• 17 октября 2024
Ответ дляАпофиозная
Почему это ?
Если мальчику это в радость .
Мне духи ( Мисс Диор ) дарил парень на ДР в 10 классе , в 11 классе телефон ( не айфон , тогда их еще не было , Самсунг , он был старше всего на год , то есть в моем 10 классе , он учился в 11 . Я не просила , его инициатива.
Анонимус Я• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Пошли в кино? Молчит… А вы что делаете? Нашли фильм по афишам и сказали что давай Мишань, собираться, сеанс в 19:30. Или тоже молчите? Маме 70 летней трубочку в кафе купил и вы дуетесь? Ну я фиг его знает, как вас охарактеризовать в этой ситуации…
Твоя космішна• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
А вы реально думали что классный мужик в этом возрасте просто так одиночка?
Парасюха• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
так,це теж некрасиво.але ця ситуація висвітлила зовсім інше
Автор, дальше будет только хуже: его мама будет влазить в вашу семью и устанавливать свои правила. Рано или поздно расстанетесь все равно. Лучше уж рано, пока детей нет
KievN• 17 октября 2024
Вообще ваш чуловик подарил МАМЕ.
Сестре его подарок сделал МУЖ, и другой женщине тоже МУЖ.
То есть все это инвестиции в СЕМЬЮ.

Никто не дарил левой тетке, с которой встречается
Alienmoon• 17 октября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Да хоть 60 , мамкин жлоб в любом возрасте не нужен
Пиу!Пиу!• 17 октября 2024
Він Вас запрошує, а Ви відповідайте, що зайнята, іду з Машею в кіно/театр, тобі ж не цікаво, чи іду з Катею за сережками срібними, дуже сподобались, чи на що Ви йому там ще натякали, хай думає, а Ви висновки зробите.
Брюлик в стразах• 17 октября 2024
Ответ дляAlienmoon
Автору нужен
Парасюха• 17 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
А ви його просили подарувати щось?
А мама его, видимо, просила...
Голубец• 17 октября 2024
Скільки вам років?
Alienmoon• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
є робота,є дочка.
Тогда не ведись больше на таких жлобов мамсиков .
Не заздріть тьоті• 17 октября 2024
Ответ дляKievN
Вообще ваш чуловик подарил МАМЕ.
То есть все это инвестиции в СЕМЬЮ.

Если она левая тетка, то какого хрена он с ней общается и отношается?