Зашла на 5минут• 17 октября 2024
Трешнякова ситуація
Нещодавно сталася певна ситуація. З чоловіком зустрічаємося більше року. З мамою його знайома. А це був день його народження. Приїхала мама,сестра з племінницею,двоюрідний брат з жінкою і найкращий друг з жінкою. Святкували вдома в нього, лиш увечері вийшли в кафе на каву і тістечко. У чоловіка з мамою стосунки дуже тісні. На відміну від дочки (його рідної сестри). Вона матері не допомагає нічим- привіт,бувай- от і всі стосунки. Цей же все мамі і мама ним крутить,як циган сонцем в свої 73. І от ситуація за столом. Мій чоловік звернув увагу,що у сестри красивий годинник(у нього фетиш на годинники). Чоловік сестри відповів - це я подарував. А мій кавалер - а от я мамі подарував теж якісь там(3 чи 4 роки тому). Тут підключилися в розмову друг його і брат двоюрідний. І кожен наввипередки хвалився ЩО він там купив жінці- годинник,сережки,телефон. Треш полягав в тому, що чоловіки хвалилися своїми половинами,а цей щоразу згадував маму свою...Це в 47 років. А я мамі те подарував,а я те подарував...Я сиджу лиш мовчу. Тоді його друг каже - то добре,що ти мамі даруєш,а що ти К .(тобто мені) купив.? І тут некрасива пауза. Бо нічого такого. Кавоварку Біалетті на 8 березня і букет квітів з невеликою сумою на др. Мені так стало незручно. І йому теж. А я думаю,що я тут роблю? Бо дійсно,вічно для мене грошей нема:нікуди особливо не ходимо,ніде не буваємо,ніяких подарунків,допомоги.НІЧОГО. То нема грошей,то хворіє..Зараз він хоче зустрітися,а мені стало просто огидно. Я не хочу геть бачити його. З прозрінням мене можна привітати.
Анонимус Я• 17 октября 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Если она левая тетка, то какого хрена он с ней общается и отношается?
А почему нет? Давно начали жениться на всех кого ахают?
Ответ дляНе заздріть тьоті
Сношается потому что она не против или больше не с кем.
Но они не семья, как во всех других примерах.
Зачем сравнивать жен и маму с собой, автор вообще не догоняет, что у них другой статус?
Кредитная• 17 октября 2024
Ответ дляЛама_мама
Насправді чоловіки які люблять і поважають мам, їх можна переманити на свою сторону
Звісно потрібно гарно грати роль. Але на війні як на війні
Тааак! Вас вычеркиваю из списка потенциальных невест моего сынулечки. Вы нам не подходите.
Парасюха• 17 октября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Автор не писала сколько ей лет, так что не факт
’мама ним крутить,як циган сонцем в свої 73’
Брюлик в стразах• 17 октября 2024
Ответ дляПарасюха
Причем тут мама?)
Не заздріть тьоті• 17 октября 2024
Ответ дляАнонимус Я
пздц..Ну и логика. Нафига тогда в принципе отношения или секс с мужиком, если он не заботится, не помогает, онли трах?
Мама Карло• 17 октября 2024
Ну добрий день, авторе.
Єдине, що мене дивує, так це те, що вам весь рік було норм. А якщо б не вихвалялися за столом, то і далі б були разом?
Зашла на 5минут
• 17 октября 2024
Ответ дляKievN
Вообще ваш чуловик подарил МАМЕ.
Сестре его подарок сделал МУЖ, и другой женщине тоже МУЖ.
То есть все это инвестиции в СЕМЬЮ.
Никто не дарил левой тетке, с которой встречается
То есть все это инвестиции в СЕМЬЮ.
це ви так думаєте . я зустрічалася з різними чоловіками і усі дарували подарунки і недешеві.. тим більше він мене представляє як кохану жінку і говорить про сумісне проживання. але після такого я однозначно відмовлю. нах воно мені треба. хай з мамою живе
Парасюха• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
ми вже ходили в тц. він купував ЛИШ СОБІ.мені нічого навіть не запропонував.
Бегите, автор. Это все только усугубится со временем
Yammi_mummy• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
як можна просити подарунки? він знає що я люблю. цього досить. його ж мама не просить. мама лиш співає ЩО вона любить,і він 70% зп своєї витрачає на маму. сам живе на те що лишиться і підробітки.але з підробітками зараз глухо,тому не дуже. живе на мізерні гроші.все мамі
У него уже есть любимая женщина - это мама. Вы не потянете конкуренцию с ней. Поздравляю с прозрением, лучше поздно, чем никогда
Не заздріть тьоті• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
ну вы сами все понимаете, дропайте его
Весняний Марафон• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
воно то так. але оце згадування і вихваляння покупками для своєї мами - це треш. на нього дивилися його знайомі і родичі як на дебіла.мужику 47,а він хвалиться покупками для мами...
Эти подарки он дарил матери ещё до вашего знакомства.
Ответ дляЗашла на 5минут
Если вам всегда все дарили недешевые подарки, то почему вы прозрели только сейчас?
И я думаю, что вы фантазируете, будто ему тоже стало неловко.
Если бы ему стало неловко, он бы срочно вам что-то подарил)
Парасюха• 17 октября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Опять же, неизвестно сколько ей лет и что она из себя представляет
Кому не известно?
Ответ дляKievN
Мужчина , вернее особь с мужским органом , хоть animal planet включите , там даже птички с мозгом размером в горох , приносят самкам подарочки , когда заигрывают . Это норма мужчине дарить женщине, которая ему нравится или которую любит , подарки !
Зашла на 5минут
• 17 октября 2024
Ответ дляKievN
пройшло всього 3 дні після цієї ситуації
Сладкий лимончик• 17 октября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Ото вам оно надо,престарелый жадный мамочкин сынуля и его родичи
Не в брів, а в око.
Lilian-nochka• 17 октября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Обыкновенная женщина она.принцессами дианами становятся при вложении денег
Ответ дляЗашла на 5минут
Так по какой причине вы год были с этим жлобом ?
Брюлик в стразах• 17 октября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Вот плохой пример
Оцененная• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Патамуша таких жён может быть десятки, а мама одна
БезникаЯ• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
хоч щось срібне. я золото не ношу, срібло люблю. і він це знає. у відпустку я їздила сама. загалом,нічого абсолютно
Автор, бегите. Вы для него никто , только секс бесплатный. Он так и не вырос, сыначка на всю жизнь и мама- главный человек.
Lilian-nochka• 17 октября 2024
Ответ дляАнонимус Я
Мальчик живет за счет мамы и папы, а свои подработки тратит куда хочет. Когда мальчик с этих подработок начнет платить аренду и помогать пожилым родителям, тогда поговорим с вами.
Я мужика не защищаю, но и автор тут тити мнет и обижается не весть на что: у мужика отношения с мамой длиться 47 лет, а барышня с ним год в отношениях и обижается что при обсуждении подарков, мужик рассказал про маму а не про нее.
Мальчик живет за свой счет и учиться.не шикарно,но живет,считаю для 17 лет вполне отлично
Парасюха• 17 октября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Причем тут мама?)
Сорри, показалось, что Вы о маме пишете)))
Elena_Kiev_Solomenskiy• 17 октября 2024
понравилось быть секс-альтруисткой?
ничего не вижу плохого в том, чтобы задавать мужчине много вопросов перед тем, как лечь с ним в постель. не нужно бояться, что отсечется.