Аноним_633• 06 марта 2014

Дівчата може в когось таке є дома. і не треба?

Отож, лікар офтальмолог дитячий, пишу в пошуках ванночок для очей, вони ой як треба лікувати запальні захворювання ока. Їх ніде немає...та можливо в когось дома в аптечці завалялись з тих часів, ДОПОМОЖІТЬ знайти,дякую!
Дуже славний метод лікування запальних захворювань ока, діти потребують...все є...а ванночок не знайти.Дякую
Веселая моль• 06 марта 2014
поищите тут:
https://www.google.com.ua/search?q=%D0%BA%D1%83%D0...

Веселая моль• 06 марта 2014
вот тут
https://poltava.flagma.ua/vge-01-vannochka-glaznay...
автор Аноним_633 • 06 марта 2014
в Україні є полімер...нам треба скло.(((
автор Аноним_633 • 06 марта 2014
Ответ дляВеселая моль
вот тут
не відкривається
автор Аноним_633 • 06 марта 2014
Ответ дляВеселая моль
поищите тут:
думаєте я не шукала, я фото і товар в Білорусії лише і знайшла.З Україною проблеми.в аптеках не знайти.
Веселая моль• 06 марта 2014
тут тоже не стекло
http://www.hlr.com.ua/catalog/detail.php?SECTION_I...
Веселая моль• 06 марта 2014
а почему только стекло?
автор Аноним_633 • 06 марта 2014
Ответ дляВеселая моль
а почему только стекло?
там є спец.прибор ...і скло в ролі проводніка йде, не нагрівається ...є свої деталі
Нежная Лапка• 06 марта 2014
О, а я такие штуки как-то у бабули видела...еще думала, что это рюмки такие))))

автор Аноним_633 • 06 марта 2014
це не промивання, а ванночки очні, ми самі наливаємо і створюємо такий собі коктейли з препаратів...
lana vinogradova• 06 марта 2014
а як ними лікувати?
lana vinogradova• 06 марта 2014
чому не взяти просто рюмочки?
автор Аноним_633 • 06 марта 2014
Ответ дляНежная Лапка
ага, на стопочку схожі
я теж в дитинстві бачила дома в аптечці таку, гралися і побили як дітьми були
а зараз це так треба...запитайте, якщо не треба-допоможете нам лікувати увеїти
автор Аноним_633 • 06 марта 2014
Ответ дляlana vinogradova
чому не взяти просто рюмочки?
))))))))))))))
створюється вакуум , така фома...приєднується ніжка стопочки...короче кажути.....багато роботи-та ефекс супер!
Vlada-Maria• 06 марта 2014
Ответ дляАноним_633
У моей мамы точно был такой. На выходных буду у нее - поищу.
автор Аноним_633 • 06 марта 2014
Ответ дляVlada-Maria
Дякую!!!!!!