Моська-слон• 17 октября 2024

Те кто носит или носил брекеты

На какие зубы вы цепляли резинки, как долго носили, и был ли положительный результат
На привозе• 17 октября 2024
син носить, резинки на 5-6 зуби, нижня щелепа стала більш розвинута, поки носить резинки 4 місяці
Витворунка• 17 октября 2024
Резинки? Вы о чем?
Я их не носила. Не всем они нужны
автор Моська-слон • 17 октября 2024
Ответ дляВитворунка
Резинки? Вы о чем?
Я их не носила. Не всем они нужны
Ну да, не вовсех случаях, зависит от прикуса
220В• 17 октября 2024
Что такое резинки? Сын носит брекеты самолигирующие, никаких резинок
Единорог_помог• 17 октября 2024
Дитина носила по різному, були і 5-6, і 4-3, як лікар казав так і вдягала почали вдягати в середині лікування і до зняття, лікували рік і 9 місяців
автор Моська-слон • 17 октября 2024
Ответ для220В
Это обычно для выравнивания прикуса стявят резинки от верхних до нижник зубов, но их не всем ставят, в зависимости от ситуации
Мастер Пис• 17 октября 2024
Резинки носила самими різними схемами в різні періоди носіння брекетів. З ними прогрес швидше відбувається, і можна точково повпливати на окремі зуби - в моєму випадку це було розширення нижньої щелепи та встановлення нормального кута для сімок, які випхалися в боки. Все індивідуально - головне, це ортодонт, якому довіряєте.
автор Моська-слон • 17 октября 2024
Ответ дляМастер Пис
Вы быстро к ним привыкли, или не помните точно?
Мастер Пис• 17 октября 2024
Ответ дляМоська-слон
Ну.. спочатку мене вони дуже бісили, бо чіпляти було дуже незручно на дальні зуби, ще й рука не була набита. Потім якось звикла, й навіть без спеціального гачка вдягала пальцями. Останній раз резинки поставили минулого місяця, на 4 зверху та 5-6 знизу, і вони страшно понатирали щоки зсередини - відмінили їх носіння. Завжди кажу своєму ортодонту про відчуття та дискомфорт) І всім це раджу робити
220В• 17 октября 2024
Ответ дляМоська-слон
Даже не знала
Единая страна!• 17 октября 2024
А навіщо вам чужа схема резинок? Це лікар каже на які, як і на який час їх чіпляти.
автор Моська-слон • 17 октября 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Да, я знаю, что кажный носит по разному, мне просто интересен опыт ношения
Каркуша Клара• 17 октября 2024
Ответ для220В
Иногда носят.
Дочка уже год носит такие же самолигирщие, но 1 зуб из верхней десны вытягиваем, сам не растет, потому на нем кнопка, резинка от него к нижним, или к боковым, и по очереди или тянем вниз или разворачиваем