жар-птица Нюра• 17 октября 2024
Страховка авто, посоветуйте
Именно страховую фирму которая выполняет свои обязательства без проблем
Буду благодарна)
Море Щастя• 17 октября 2024
Таких, що без проблем не має. Ми мали справу з Універсальною, вона була страховою винуватця ДТП, так пів року вибивали гроші і через пів року отримали суму за мінусом 20%(ПДВ). Це при тому, що страхові і так занижують страхову виплату. Я як чую Універсальна, в мене око сіпатися починає, хоча її у відгуках в неті хвалять.
Безпроблемно отримали виплати по медичній туристичній страховці ТАС, але там і сума відшкодування була 150€. Виплатили через тиждень після подачі заяви і документів