Валерій Залужний заявив, що мобілізація жінок в Україні можлива, якщо це буде потрібно для порятунку Європи від війни.Почему мы должны спасать Европу от войны ценой своих жизней?
Ответ дляFlower Girl23
А Вы не допускаете мысли, что их могут отлавливать в бусики и избивать, так же, как и мужиков?..
Смешно, если они на такое рассчитывают)) Кого больше: нас (женщин и мужчин не имеющих ничего общего с военным делом) или тцк и полиции?) да их быстренько усмирят и покажут, что имели ввиду их план
Ответ дляFilomena
Залужний буде там, де від нього більше користі. Такі закони життя. Якщо хочете виживання. І діти його будуть там де батьки забажають. Ця функція, доречі, доступна всім українцям. Якщо ваші діти вчаться в сховищі, значить ви погана і лінива мама, це висновок усіх виїхавших. Як невдобна виходить маніпуляція, правда?
офигенный дипломат,с опытом,с образованием,дипломат от рождения! и с такими дипломатическими высказываниями сразу видно опыт и польза!у посла Украины у него совершенно другие задачи,он даже такие вопросы обсуждать не должен на официальном уровне.это у вас невдобна манипуляция вышла,правда?!
Ответ дляУжгород
Як можна насильно заставити жінку? Бити? Копати ногами поки вона лежить? Жінку примусити не можливо. Ніде в світі такого немає! Для чого ці розмови?
Для чего? Это и слону понятно. Сначала говорят о призыве женщин, все в шоке и возмущаются. Потом сообщают, что призыва женщин не будет, но мобилизационный возраст мужчин снизят до 23.
E-n-t-o-n-i• 17 октября 2024
Ответ дляУжгород
Жінки не підуть воювати. Просто не підуть і все і їх нічим не примусиш і не налякаєш.
Тема з мобілізацію жінок тупа, бо насильно їх ніколи не заставлять. А хто хотів піти добровільно в окопи, вже там.
Почему мужчин можно отлавливать и заставлять? По какому закону?
В конституции написано что все Громадяны должны защищать державу.
А громадяны это все. И мужчины и женщины.
Закона что именно почему мужики чем то обязаны этой стране и и должны такого нет!
E-n-t-o-n-i• 17 октября 2024
Ответ дляУжгород
Я просто ляжу в буду лежати, нікуди не піду. Я сяду с тюрму, але не піду воювати. Мене ніяк не заставиш піти на смерть. Своє життя я віддам тільки за свою дитину, не за дім, не за землю чи будь яку країну. Воювати ні за що не піду.
А если заград отряд?
Allka- skakalka• 17 октября 2024
Интересно ,почему именно сейчас стали продвигать этот вопрос ? За неделю уже кто только не говорил о призыве женщин .
Реально готовят ? Или отвлекают от чего-то ?
E-n-t-o-n-i• 17 октября 2024
Ответ дляУжгород
300 тис сзч чоловіків і немає загратотрядів , а жінок будуть відстрілювати 🤦🏿♂️
Ну я как предположение о том как заставить
Ответ длягрешница кающаяся
Удалено администрацией...
Ответ дляE-n-t-o-n-i
В Конституции написано ,что и государство должно защищать граждан.Государство защищает граждан?
Ответ дляFilomena
Удалено администрацией...
это уже просто переход на личности и оскорбления.по факту возразить нечего.
fox with matches• 17 октября 2024
Ответ длягрешница кающаяся
зеленые пейсатые поставили на паузу КУ.
Мы им не должны ничего так же как и они нам.В принципе зелебоба об этом заявил еще 5 лет назад
Имеем право отбиваться и посылать к чертям собачим и тцк и иже с ними
Ответ дляО_Юми
Вибачте, а чим принципово відрізняється жінка від чоловіка, що її примусити не можна? Чоловіків же примушують
Принципово нічим. Просто на різній фізіологічній базі, закономірно, інша психологічна надбудова. Мотивувати можна. Примусити - теж можна. Але не отримати б несподіваний результат
Flower Girl23• 17 октября 2024
Ответ дляlelya.fbr
Мне бы Ваш оптимизм. Но скорее ’быстренько усмирят’ нас...
Я вибачаюсь, всі коментарі не стала читати. Але! Що хочу сказати. Жінка - не чоловік, дітей не кине і в дит. будинок не віддасть.
Та я горлянки всім перегризу, хто тільки посміє мене від дітей відірвати.
У мене все.
Хто там пробиває ’почву’ - ви мене зрозуміли. І таких як я - багато.
Ліпше киньте цю свою безглузду ідею, а то погано закінчиться
У мене все.
Flower Girl23• 17 октября 2024
Ответ дляLikiya
И заодно перекроют выезд подросткам...
Ответ дляviter33
Та звісно
От німці захопили до 41 пів-Європи
Ну, знищили в концтаборах і спалили в крематоріях пару мільйонів - ну з ким не буває, всяке трапляється
Ну, москалі захопили Україну на початку 20 століття. Ну, Голодомор 33 (пару мільйонів), ну репресії 37 (ще пару сотень тисяч) - ну з ким не буває
’для простих людей аж нічого’
От німці захопили до 41 пів-Європи
’для простих людей аж нічого’
Ну это все у нас уже без кацапов есть, что ещё должно устрашать?
Flower Girl23• 17 октября 2024
Ответ дляE-n-t-o-n-i
И заметьте - свою державу... А не державы кураторов...
Anchik1878• 17 октября 2024
Дуже цікаво. Яким боком жінки України до недопуску війни у Європі? В Європі купа чоловіків, нехай недопустять війну у Європі, беруть зброю і вперед