Я такая - жду трамвая• 18 октября 2024

Снимаете квартиру в Киеве? Цена вопроса

Девочки посмотрела сайт цены космос 30 40 50 в месяц. Откуда такие суммы. Даже бабушатник и то 20 хотят.
Ищем квартиру в шоке сижу
Мошей ницца• 18 октября 2024
Ответ дляВідморожена
У вас гуртки, а у нас ДЮСШ. У вас ФОП ведёт,а у нас заслуженный тренер
У нас державна школа мистецтв (((. І футбол Динамо. Угомоніться, тревожна мама-токсік.

Відморожена• 18 октября 2024
Ответ дляМошей ницца
ТрЕвожна)
Ого, так много, все футболисты Динамо прям
Джонсонюк• 18 октября 2024
Ответ дляВідморожена
Да,лучшие шахматные школы,ДЮСШ по плаванию,борьбе, гимнастике, спорткомплексы. Конечно)
При чем здесь лучшие? Или все по определению шахматисты и гимнасты олимпийского резерва?
Просто красавица• 18 октября 2024
Ответ дляВідморожена
Ну и что? Чемпионом в 90% дите ваше не станет, а в 15 и вовсе все кружки бросит.
Відморожена• 18 октября 2024
Ответ дляПросто красавица
Ну,то лучше тренер потренирует или тетя Наташа ФОП?)
Мошей ницца• 18 октября 2024
Ответ дляВідморожена
Шо фантазер, вбейте в вашем пригороде сколько бассейнов и сколько в Киеве. Профессиональных,не тетя Наташа открыла кружок
І? Ви возите дитину за 30 км в басейн, чи знімаєте квартиру біля басайна?
Неместная Я• 18 октября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я з Броварів їду на Печерськ на роботу 30-40 хвилин, колеги з Троєщина та Харківської 1,5-2 години
Яким чином? Бровари за Троєщиною знаходяться. Чи ви на авто , а колега з Харківської пішки?

У сина однокласник з Броварів, школа на Лівобережній, через день в чаті класа - ´Микола запізнюється, затори на дорозі´

Джонсонюк• 18 октября 2024
Ответ дляПросто красавица
3 нужны
На газу, електро и на бензине. На все случаи жизни
У нас 3 и есть. Одна дизель грузопассажирская, одна бензин/газ внедорожник и одна малолитражка бензин)
Мошей ницца• 18 октября 2024
Ответ дляВідморожена
ТрЕвожна)
Син кайфує - це головне, а там життя покаже. А вас аж трясе чомусь?
Відморожена• 18 октября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Как это с Харьковской,если прямая ветка метро до Печерская?
Я-ваш шанс• 18 октября 2024
Ответ дляМошей ницца
Машину змінити не пробували?
Дві
Будьте так ласкаві• 18 октября 2024
Ответ дляВідморожена
Ну не всі біля метро живуть, массив величезний
Відморожена• 18 октября 2024
Ответ дляМошей ницца
Я написала, что лучшие школы,бассейны итд все равно в Киеве. С этим невозможно поспорить. То вы начали нервничать.
Как если вы мне скажете,что в пригороде лучше воздух,это правда и я с этим согласна и не обижаюсь
Я-ваш шанс• 18 октября 2024
Ответ дляПросто красавица
3 нужны
І веліка до геліка
Відморожена• 18 октября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ви написали: з Харківської,то я и подумала, гілки)
Неместная Я• 18 октября 2024
Цікаво, що усі, хто живуть в передмісті, працюють у центрі Києва і добираються на роботу швидше, ніж їхні колеги, які живуть в Києві, у тому числі біля метро
Мошей ницца• 18 октября 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Дві
Ну дві, ми зараз в процесі. Одна - службова, тому продаємо дві - і беремо одну сімейну (мені).
Чумачечая Весна• 18 октября 2024
Ответ дляДжонсонюк
Из борисполя. С троещины народ едет дольше
Ну і я живу в Борисполі. Тому цікаво, що здають в Києві за 30-40-50 тис.
Будьте так ласкаві• 18 октября 2024
Ответ дляНеместная Я

Ну якщо однокласник маршруткою їздить, можливо, мені на авто зручніше, є 4 виїзди з міста. А Харківський массив величезний, колись квартиру там знімала, мені до метро пішки було десь 25 хвилин. Доречі, працювала колись на Лівобережці, доїзжала хвилин за 35.

Мошей ницца• 18 октября 2024
Ответ дляВідморожена
Не факт, що кращі, в нашій школі мистецтв - викладає вчитель з Києва. Те, що більша кількість, то так, бо місто - велике, столиця.
Джонсонюк• 18 октября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Мне тоже интересно. Но автор не показывает).
А можете посоветовать нормального парикмахера мужского за адекватную цену? Мне ребёнка недавно за 350 грн подстригли). Нужно мастера менять. Или это сейчас везде уже такие цены?
Свята• 18 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
А 3к по чому? 10хв пішки від метро?
Думала свою за 20 здавати
От метро лесная или Крещатик?
Мошей ницца• 18 октября 2024
Ответ дляДжонсонюк
Скрізь +/-
Неместная Я• 18 октября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Що на авто, що на маршрутці, якщо затор, то стоїте. Хіба, на літачку, буде швидше.

Якщо вам на роботу на Лісову, то так з Броварів швидше. Усе інше фантазія.
Порівнювати треба яблука з яблуками. А не авто з маршрутками
Пес Патрон• 18 октября 2024
Ответ дляВідморожена
Я прочла, что вы едете 25.
Муж едет минут 40 и дольше. Так о какой близости речь?
Навіть живучи в Києві можна витрачати на дорогу більше 40 хв. Наприклад академ-дарниця 30 хв, +до метро+від метро навіть по 10хв пішки. І це ще не найгірший варіант, лише 1 вид транспорта
Джонсонюк• 18 октября 2024
Ответ дляМошей ницца
Скрізь +/-
Ужас).
Оябунчик• 18 октября 2024
Київ, 2 кімнатна, не бабушатня, газ - 12000
1 кімнатна, метро 5 хв повільним кроком - 8000
Це ми так здаємо. Але плануємо після зими продавати.
Чумачечая Весна• 18 октября 2024
Ответ дляДжонсонюк
На базарі в центрі на 2 поверх заходили(там жива черга, без запису, дівчата ціни ніколи не завишають)? В парку навпроти Маріани є теж економ стрижка, не погані майстри
Будьте так ласкаві• 18 октября 2024
Ответ дляНеместная Я

Ні, на авто є 4 виїзди, маршруткою, тільки один, до метро.
Джонсонюк• 18 октября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Спасибо!