КонхфЭдкаТузик• 18 октября 2024
Варто чи ні мені купувати авто зараз?
І чи є авто у вас?
Дюймовочка• 18 октября 2024
Якщо вам потрібне авто і ви можете його утримувати, то звичайно, варто його купити.
КонхфЭдкаТузик
• 18 октября 2024
Ответ дляДюймовочка
Не знаю чи зможу...
Снегурочко• 18 октября 2024
Чому Ви про це у нас питаєте? З такими вхідними даними йдіть у тему Таро
Сама купляю квіти• 18 октября 2024
Максимально дивне питання. Залежить від вашого бюджету, потреб, можливостей авто утримувати. У мене авто є, користуюся часто, з ним зручніше.
КонхфЭдкаТузик
• 18 октября 2024
Ответ дляМerida
а что значит именно сейчас? в войну? покупка авто не зависит ни от войны, ни от других факторов. только от вашей в нем необходимости.
так же заложены должны быть затраты на обслуживание, страховку и т.д
Я не знаю нічого про це
КонхфЭдкаТузик
• 18 октября 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Скільки витрачаєте на бензин і на обслуговування?
Чи є чоловік, щоб допоміг з цими питаннями?
Оченьценная• 18 октября 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Я не знаю нічого про це
А хто має знати за вас?
Оченьценная• 18 октября 2024
Нам треба 2 авто в сім´ї. Питань не виникає. Якщо ви хочете і вам необхідно багато їздити бо витрчаєте купу часу на дорогу і таксі. То так
Сама купляю квіти• 18 октября 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Бензин 5 тисяч на місяць. Обслуговування за потребою. Нещодавно довелося міняти щеплення- 8 тисяч. Але ці витрати дуже рідко. Частіше мийка. Постійні витрати на стоянку. Регулярна заміна мастила, ременя грм, ціни залежать від самого авто та розхідників. Плюс раз на рік страховка. Зміна шин за сезоном (плюс треба зберігати ті, що зняли. Гараж або шукати когось або за гроші).
Чоловік є, займається цим всим він. Але ми купували перше авто коли одружені вже були і мало що в цьому розуміли. Нам дуже допоміг його колега, всьому навчив.
Кондуктор автобуса• 18 октября 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Главное иметь деньги на обслуживание,а не мужчину.Смотря какая машина и возраст,где обслуживаться будете.У меня было недавно TO около 9 тыс.Точнее ,замена дворников на лобовом +ТО=9т
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
3-4 тис бензин.1.5-2.5 автомийка, паркінги 5, обслуговування ТО раз на рік 15тис, замінамгуми і зберігання 2 сезон.
не розумію з якими питаннями має допомагати чоловік. В мене чоловік в машинах менше знає ніж я
Фізик-ядерщик заочно• 18 октября 2024
Є авто )
Ну крім бензи нічого не витрачаю поки що.а ну мийка ще)
Хочу наколоти губи• 18 октября 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
до чого тут чоловік?
Дюймовочка• 18 октября 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Не знаю чи зможу...
То порахуйте. В мене, наприклад,такі трати: паливо-3000 грн/ місяць, парковка-1500 грн/ місяць, мийка-650 грн/ місяць. Раз на рік КАСКО-30000. ТО також біля разу на рік- 5-7 тис грн.
Фізик-ядерщик заочно• 18 октября 2024
Ответ дляДюймовочка
Не у всіх такі витрати як у вас
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Я не знаю нічого про це
вам не поможет ничем ’сбор анамнеза’ здесь. потому что вы можете купить драндулет за 3 тыс, который выжрет еще 3 сразу после покупки, и будет продлождать поджирать.
или новую с салона, где все готово, а вам нужно будет оформить только страховку.
не покупайте машину в ноль. у вас должны оставаться деньги на ее обслуживание. на трассе где-то заглохли, нужен эвакуатор, а у вас нет денег. так там и оставите ту машину. это так, легкий пример.
Ворожу на каві• 18 октября 2024
Вышел у нас такой мини спор- разногласие с друзьями, мы остановили ремонт в квартире, не тратим деньги, они высказали- что зря, они вот купили авто. Год спустя в здание, возле которого стояло авто прилетает. Все машины вокруг вдребезги. И обратите внимание, когда в новостях про прилеты- на фото часто повреждённые машины, но на фоне человеческих жизней и зданий, об этом уже и не упоминают. Вы ж об этом спрашиваете?
Снегурочко• 18 октября 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
В цьому неважко розібратися самостійно. Напишіть докладніше про свої потреби і очікування від авто
КонхфЭдкаТузик
• 18 октября 2024
Ответ дляВорожу на каві
Так
ЭкстрасенсиХаЯ• 18 октября 2024
Страховка - 1600 грн/рік, бензин - 3000 грн на місяць (дитину в школу возить), стоянка - безкоштовно під будинком, ремонт одна машина - 13000 за три роки, інша машина - 600 грн. Мию в мийці самообслуговування раз на 2 тижні - немаркий колір - 100 грн. І взимку раз в місяць на звичайній мийці - 250 грн.
Другу машину продаю, навіть з зимовими колесами. 2900 дол.
Коли купляють машину навіть в ідеалі - залишають долларів 300 - 500. Відразу міняють масла-фільтра - тисячі на 3000 грн.
КонхфЭдкаТузик
• 22 октября 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
дякую за розширену відповідь
а які моделі у вас авто?