grygorchukos• 18 октября 2024

Збираю передачу хлопцям, долучайтеся

Доброго дня.Збираю передачу хлопцям, хто може і хоче долучитися буду рада. Ми недавно купували планшет і станцію їм. Передача буде їхати в Одесу, а там її зустріне наш воїн і забере, приїде на кілька днів закрити потреби побратимів і бригади. Сама можу скласти передачу, але по часу це буде довго. Хлопці просять все що можна їсти: мівіну, печиво, чай, каву, носки, рукавиці. Далі передача поїде на Курський напрямок. Тому хто хоче можете долучитися до передачі і зробити маленький внесок у Перемогу. Хлопці будуть вдячні вам повірте.
impossibilia non sunt• 18 октября 2024
Удалено администрацией...
автор grygorchukos • 18 октября 2024
Ответ дляimpossibilia non sunt
Удалено администрацией...
немаєте, що сказати не пишіть, будь ласка. написано не для тих, хто може засуджувати. дякую. гарного вам дня.
автор grygorchukos • 18 октября 2024
я сама могла б зібрати. але не встигаю просто по коштах. я ніколи не питала і не просила все робила по можливості сама. але зараз не встигаю по часу зібрати. правду кажуть, війна не для всіх. на жаль це так. хто чекає щодня відповіді ’Ок’ або ’,’ зрозуміє, що це таке. а кого не стосувалося, той і буде писати всяку каку. такі ми люди.
автор grygorchukos • 18 октября 2024
і до речі не прошу грошей.