После шести ни-ни• 18 октября 2024
Вы поправляетесь на зиму?
я каким-то чудом чудесным поправилась на 2 кг, очень рада
Та прям багіня• 18 октября 2024
Я якомось чудєсним чудом набрала 10 кг помітила тільки тоді коли в штани не влізла, не рада зовсім.
На границе• 18 октября 2024
Поправляюсь вне зависимости от сезона 🤣, это моя супер способность )))
Цукрові вишні• 18 октября 2024
Ответ дляНа границе
Суперсила
З царем в голові• 18 октября 2024
Ввечері пузіло є, прокидаюсь в 12:00- плаский живіт, тобто не їм десь 14 годин.
После шести ни-ни
• 18 октября 2024
Ответ дляРобот Вертер
Так, от півтора -2 кг десь) але я не 45 кг))
я 40-41,5 весила еще в августе, поправиться не могу никак, сколько бы не ела, а тут очень обрадовалась
Ловлю капці• 18 октября 2024
Нє
Хоч і жеру все жирне, бо холодно
От зараз наминаю бутери з маслом і копченою ковбасою.
Хоч і жеру все жирне, бо холодно
Ловлю капці• 18 октября 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Так у вас анорексія
Робот Вертер• 18 октября 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
А якій у вас зріст? Але вітаю)
После шести ни-ни
• 18 октября 2024
Ответ дляЛовлю капці
Так у вас анорексія
пока еще нет, месячные стабильно, просто выраженный дефицит массы, и в еде себя не ограничиваю вообще
После шести ни-ни
• 18 октября 2024
Ответ дляРобот Вертер
А якій у вас зріст? Але вітаю)
162-163
Робот Вертер• 18 октября 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
162-163
Ну реально 40 кг замало для вашого зросту трохи, рада що ви трохи набрали. От 45 вам би ідеально було б))
Ms. Похвала• 18 октября 2024
Влітку 50, взимку до 52 можу набрати. Так, літом я худіша, тому що активніша, більше гуляю, подорожую. Ну і харчування влітку інше
СМСница• 18 октября 2024
Зима ще не почалася)))
а так да +2кг. Бо практично перестаю рухатися, вийти на вулицю до весни не хочеться, тільки за нагайної потреби і не надовго, типу перебіжками до магазину.
СМСница• 18 октября 2024
Ответ дляРобот Вертер
45 ідеально? Це теж мало.
Я при рості 158, коли мала вагу 45 в лікарню потрапила. Не могла вагу набрати 47-48 мало було. От 50-53 мені якраз.
А тут рост більший ...
Робот Вертер• 18 октября 2024
Ответ дляСМСница
45 ідеально? Це теж мало.
А тут рост більший ...
Я 47 кг при рості 170 мала, то трохи замало було дійсно було, 50-51 ідеально. Я фрідайвінгом займаюсь, на 9-11 метрів легко пірнаю(досі), ходжу в походи в гори по 15-18 км в гору, фізичний стан супер. Все залежить від конструкції. Зараз 56 є зайве і важко трохи. Ті 4 кг заважають
СМСница• 19 октября 2024
Ответ дляРобот Вертер
Ну я за фігуру не за, я за те що були груди і попа. Бути пласкою і худою, одягатися в дитячому відділі, мати розмір ххс -хс мені не подобалося. Завжди хотіла набрати. Для мене ідеально 50-53. Для дорослої жінки як на мене важити менше 50кг якось дивно, якщо немає звісно занадто малого росту чи проблем зі здоров´ям.
Робот Вертер• 19 октября 2024
Ответ дляСМСница
Тут конструкція важлива, як автор як і дуже тонкокісна(я наприклад зараз 56 кг в маю купу речей на 14-12 років, при зрості 170, особливо спорт одягу та одягу для походів, мембранних курточок, флісок, дитячих штанів, шортів, навіть сфоткати бірки можу, бо тоненькі зап´ястя,дуже вузькі плечі, кісточки). Моя улюблена спідниця, дитяча Стела Маккартні на 12 років, я тут 56 кг, невже я от дістрофіком виглядаю?
Свій варік• 19 октября 2024
Як казала моя колега, всяка скотина на зиму розправляється. Я не виключення