Розвідка Маші• Изменено 19 октября 2024
Чоловік сам йде на свято
Але я сама йому сказала зробити
Тому що у нас галасливі ,маленькі діти.
З ними свято перетворилось би на божевільню. Тепер я трохи засмучена ,бо бачу, що він був і не проти, щоб ми залишилися вдома.
Він каже що я ж сама так вирішила
А мене роздирає злість і образа
Навіть з розумінням що і не піти він не зміг би
Я не хочу сваритись , не знаю як в собі це приглушити
Тому пишу сюди
Тому що у нас галасливі ,маленькі діти.
Він каже що я ж сама так вирішила
А мене роздирає злість і образа
Тому пишу сюди
БоВжеВільна• 19 октября 2024
Сочувствую мужику. Вы из тех, кому повод обидеться и поскандалить не нужен.
Розвідка Маші
• 19 октября 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Сама йому співчуваю ,повірте
Розвідка Маші
• 19 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
добре робе, може знайде собі норм жінку, а не вас.
Та я не проти цього
Але він не хоче
Невидимка• 19 октября 2024
Як буде можливість куди піти з подругами, залиште йому дітей і також сама сходіть. Відпочиньте.
БоВжеВільна• 19 октября 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Сама йому співчуваю ,повірте
Найдите няню на несколько часов для детей и сходите вместе.
Вариант, чтобы вы потом ушли, а муж остался - не пишу. Для вас это очередной повод поскандалить и строить обиженку из себя.
Розвідка Маші
• 19 октября 2024
Ответ дляНевидимка
Я йому пропонувала
Що я хочу на пару днів поїхати до своєї сімʼї
Щось йому це не дуже сподобалось
75В• 19 октября 2024
Ага, значит эта скотина таки решила идти?! Шотш, он сам себе подписал приговор. Пока он там будет шляться, собирайте его манатки и меняйте замки.
Контрольница• 19 октября 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Я йому пропонувала
Щось йому це не дуже сподобалось
Не треба ’пропонувати’.
Треба говорити про свої плани чітко і ясно ’ Любий через 2 тижні я поїду до родичів, нічого не плануй на ті дні, будеш з дітьми’.
Ви не маєте його просити побути з його ж дітьми.
Розвідка Маші
• 19 октября 2024
Ответ для75В
Це ви щось бурно реагуєте
Я ще до такого не дійшла
В мене лайтовий варіант
Я ще до такого не дійшла
В мене лайтовий варіант
Мульйонерша• 19 октября 2024
Теж вважаю, що потрібно підключити няню, бабусю, подругу з дітьми і піти і нема проблеми і злості. Ви не кріпосна
Колгоспниця• 19 октября 2024
Ответ дляЧупокабра
Ой, ржака. Сама сказала иди, теперь ее разрывает от злости. Женщина)
Обычная ситуация .
Она ж ждала слови- нет, я никуда без тебя никогда не пойду! Всегда и везде мы вместе! Без тебя мне белый свет не мил!
Прокачую сідниці• 19 октября 2024
Ответ дляЧупокабра
Бо нормальний чоловік сказав би, я без вас нікуди не піду і залишився б дома...
Колгоспниця• 19 октября 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Я йому пропонувала
Щось йому це не дуже сподобалось
А не надо спрашивать. Просто сказать - я уезжаю такого то числа , вернусь такого. Маму проведаю. Все.
Колгоспниця• 19 октября 2024
Ответ для75В
Колгоспниця• 19 октября 2024
Ответ дляКонтрольница
Не треба ’пропонувати’.
Колгоспниця• 19 октября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Ну вот
Мульйонерша• 19 октября 2024
Не потрібно міняти життя за ради дітей. В мене теж є такі подруги, не піду в мене ж діти. Варіанти є. Це Ваше життя, потрібно насолоджуватись не зважаючи на перепони
волосатое стекло• 19 октября 2024
Ответ дляКозачка
Чем вы отмываете чайные ложечки после мозга?))
Облизывает
Розвідка Маші
• 19 октября 2024
Ответ дляволосатое стекло
Облизывает
Такую фигню мелите , если честно
Телепузик• 19 октября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Чого? Ви без чоловіка теж нікуди не виходите? Сіамські близнюки?
Прокачую сідниці• 19 октября 2024
Ответ дляТелепузик
В моєму оточенні всі так роблять і батьки і куми.
Кіма кепка• 19 октября 2024
Ви як дитина.
Викличте няню і йдіть удвох, дорослим складом.
Це нормально - іноді відпочивати дорослим окремо від дітей.
Допишу. Ви запропонували, сподіваючись, що він вибере сидіти вдома з вами. Це інфантильно, чесно. Не готові до різних варіантів - не пропонуйте, бо це потім перетворюється на маніпуляції почуттям провини у вигляді ’ти хріновий, розважався, поки я з позиції самопожертви сиділа з дітьми’
Анонимарик• 19 октября 2024
Автор, понимаю вас и сочувствую
Мой тоже поскакал на рыбалку с ночевкой с друзьями.
Мужественно конечно сказал, что если я не хочу, он не поедет...
Бесит...
Да, я эгоистка
Но блин.... Бесит😡
Бесит...
Да, я эгоистка
Но блин.... Бесит😡